Zsa Zsa Gabor Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li oyuncu Zsa Zsa Gabor ait 7 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Zsa Zsa Gabor kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Zsa Zsa Gabor mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Zsa Zsa Gabor
  • Adı: Zsa Zsa Gabor
  • Doğum: 6 Şubat 1917
  • Ölüm: 18 Aralık 2016
  • Mesleği: ABD'li oyuncu
Zsa Zsa Gabor Kimdir Sayfası

Bu sayfada Zsa Zsa Gabor hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Zsa Zsa Gabor sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Zsa Zsa Gabor, Macaɾistan asıllı Ameɾikalı aktɾis ve televizyon yıldızı. 1936 yılında Macaɾistan Güzeli seςilen Gaboɾ, Hollywood'a geldikten sonɾa da döneminin en güzel ve çekici kadınlaɾından biɾi olaɾak anılmıştıɾ. sozkimin.com 1958 yılında "En Göz Alıcı Aktɾis" kategoɾisinde Altın Küɾe'yi kazanan Gaboɾ'un, Televizyon kategoɾisinde Hollywood Ünlüleɾ Кaldıɾımı'nda yıldızı bulunmaktadıɾ.

Hayatının en göze çarpan yönü evlilikleridir. Başından 8 evlilik geçmiş, bunlardan ilki 1937'de evlenip 1941'de boşandığı Türk siyasetςi Burhan Asaf Belge ile olmuştur. Daha sonra Conrad Hilton ile evliliğinden olan tek çocuğu Francesca Hilton, Paris Hilton'un büyük teyzesidir. 1949 yılında evlenip 1954 yılında boşandığı George Sanders, 1970 yılında yine kendi gibi aktris olan ablası Magda Gabor ile evlenmiştir. 1986 yılından beri Prens Frédéric von Anhalt ile evli olan aktris, Anhalt Prensesi ünvanını almıştır. Efsane oyuncu 18 Aralık 2016'da Los Angeles'ta 99 yasında ölmüştür. Cenazesi Westwood Mezarlığı'nda icra olunmuştur.
kaynak: wiki

Zsa Zsa Gabor Sözleri 7 Adet

Aşağıdaki Zsa Zsa Gabor sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Zsa Zsa Gabor sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Bir kız aşk için evlenmeli ve onu bulana kadar evlenmeye devam etmelidir.

İnsan, alacaklısından nefret eder.

Erkek evlenene kadar eksik bir erkektir. Ve evlendiğinde artık bitmiştir.

Kişisel olarak seks hakkında bir şey bilmiyorum çünkü uzun süreden beri evliyim.

Benim teorilerimden biri, erkeklerin gözleriyle sevdikleridir. Oysa kadınlar kulaklarıyla severler.

Anlayışlı ve nazik bir erkek istiyorum. Bir milyonerden bu kadarını istemek çok mu?

Hiçbir erkekten verdiği elmasları iade edecek kadar nefret etmedim.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste