halk profesörü SABRi DÜZ: Merhaba sayın ceviz oglu medyamizin durus yayıncısı ben bilim adamıyım dünyan...

Ana Sayfa > Liste > H Harfi > Hulki Cevizoğlu > Yorumlar > halk profesörü SABRi DÜZ: Merhaba sayın ceviz ogl...

halk profesörü SABRi DÜZ, Hulki Cevizoğlu için şöyle yorum yapmıştır: Merhaba sayın ceviz oglu medyamizin durus yayıncısı ben bilim adamıyım dünyanın en büyük bilimleri üzerine calisiyorum yüksek tahsilim yok liseden ayrilma emekli memurum altı dalda profesörlük bilgisine sahibim kalp hakkında bilin...

Hulki Cevizoğlu
halk profesörü SABRi DÜZ
, Hulki Cevizoğlu, için yorumu: Merhaba sayın ceviz oglu medyamizin durus yayıncısı ben bilim adamıyım dünyanın en büyük bilimleri üzerine calisiyorum yüksek tahsilim yok liseden ayrilma emekli memurum altı dalda profesörlük bilgisine sahibim kalp hakkında bilinen bilgiler yanlış tir kitap haline getirdim size gondermek odtiyorum adresinizi bilmiyorum atatürk medeniyetine hizmet etmek isterseniz yardımcı olun saygılarımlaz 05367272xxxx
Admin: Merhaba Sabri bey. Tel. numarası paylaşımı yasaktır. İleride size rahatsızlık vermemesi adına numarayı gizliyoruz.
Şu anda okumuş olduğunuz 12521 numaralı Hulki Cevizoğlu yorumunda sakıncalı bir durum olduğunu düşünüyorsanız lütfen "Gizlilik" sayfasından çekinmeden bizimle irtibata geçiniz.
Misafirlerin Şu Anda Baktığı Ünlüler

Söz Kimin? sitemizde ünlü ve meşhurların sözleri yanı sıra kısaca özet hayat bilgileri ve biyografileri de yer almaktadır.

3💬
Epikuros Epikuros