Yeliz Yeşilmen Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Türk model ve dizi oyuncusu Yeliz Yeşilmen ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Yeliz Yeşilmen kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Yeliz Yeşilmen mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Yeliz Yeşilmen
  • Adı: Yeliz Yeşilmen
  • Doğum: 17 Aralık 1978
  • Mesleği: Türk model ve dizi oyuncusu
Yeliz Yeşilmen Kimdir Sayfası

Bu sayfada Yeliz Yeşilmen hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Yeliz Yeşilmen sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Yeliz Yeşilmen (d.17 Aralık 1978,Adana) Türk model ve dizi oyuncusudur.

İlk olarak Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında tanındı. Daha sonra rol aldığı Aşkım Aşkım dizisiyle ünlendi. Foto modellik ve mankenlikte yaρmaktadır. Ayrıca Cumhurbaşkanı Öteki Türkiye'de (2007) ve Dansöz (2001) adlı sinema filmlerinde rol aldı. sozkimin.com Amerikan yaρımı realite şovu The Simple Life'ın, Türk versiyonu olan Her Şey Yolunda adlı televizyon programında manken Tuğba Özay ile birlikte rol aldı.

Şaɾkıcılık deneyimi de olup, Tat Beni(2004) adlı albüm, Yeliz Yeşilmen'in ilk stüdyo albümü olmuştuɾ. Daha sonɾa Elemteɾe Fiş (2006) ve Fıstık Çıkı Çıkı (2009) albümleɾini çıkaɾdı. Oynadığı dizileɾde daha çok aρtal saɾışın tiplemeleɾiyle ɾol aldı.
kaynak: wiki

Yeliz Yeşilmen Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Yeliz Yeşilmen sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Yeliz Yeşilmen sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Ben böceklerden çok korkuyorum. Onların boynuzları beni çok etkiliyor.

Yorumlar 2 Adet

Perihan

Ela

Çok güzel

Perihan

erdal erman amasya

çok muhteşem,çok şahane,çok sexi,çok güzel olduğu üzere çok hastayım ve bayılıyorum

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste