Yalnız olduğunu en çok, ?yalnız değilsin' dediklerinde hissedersin....

söz kimin

Bu sayfada Yazar Emma Goldman tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Emma Goldman şöyle demiştir: Yalnız olduğunu en çok, ?yalnız değilsin' dediklerinde hissedersin.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Emma Goldman

Yalnız olduğunu en çok, ?yalnız değilsin' dediklerinde hissedersin.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Biyolojik sistemlerin aslında çok akılsızca tasarlandığını vurgulamak istiyorum ve soruyorum: Nasıl bir tasarım olsaydı normal veya akılsız tasarım olacaktı? İnsan çok akıllı bir tasarımın ürünü değil. Bugün genetik olarak ismi konmuş 9. 000 çeşit hastalık

Her şey dinin yanında: vahiy, kehanetler, hükümetin koruması, en yüksek değer ve tanınmışlık.. Ve hepsinden öte, doktrinlerini çocukluğun körpe çağında zihne kazıma, dolayısıyla neredeyse doğuştan gelen fikirler gibi görülmelerini sağlama şeklindeki paha biçilmez ayrıcalık.

Fellah-ı vatan:vatan-ı kurtarıcılar

Yürekli bir kadının başı, yüreksiz bir erkeğin omuzuna ağır gelir!

Daha ileriye gitme hissiyatını taşıyan bu diğer kişilerden hoşnutum.

Ya buradan faydalanmalı ya da bırakıp gitmelisiniz; zamanınızı boşa harcamayın ve bir başkasının burada olma hakkını elinden almayın.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste