Yahudiler tam bir arap ülkesi haline gelen filistin'den nasıl arapları sürere...

söz kimin

Bu sayfada Nihal Atsız tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Nihal Atsız şöyle demiştir: Yahudiler tam bir arap ülkesi haline gelen filistin'den nasıl arapları sürere... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Yahudiler tam bir arap ülkesi haline gelen filistin'den nasıl arapları sürerek orada bir yahudi çoğunluğu yaptılarsa, biz de aynı şeyi yaparak bize ait olan toprakları mutlaka türkleştirmek zorundayız.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Başbakan ulusa sesleniyor: 'Uslu bir halk olursanız, bir gün siz de şirinler'i ve ileri demokrasi'yi görebilirsiniz' diyor!

Ey Oğul Yazıcı Olursan Ey oğul bir gün yazıcı olursan gözü gözünde yüreği yüreğinde eli elinde inancın tadını söyle ülkemin çocuklarına Ey oğul bir gün yazıcı olursan kuşkunun birikmenin ve beklemenin yazıcısı sakın masal anlatma ülkemin çocuklarına Zaman akıp gitmekte dağ taş değişmektedir al kalemi bildiğin en gerçek sözü yaz İşte ateş tuğlası ağaçlar kökleri işte ayağımızın bukağısı sırtımızdaki hançer yazılmamış şiir isimsiz kapalı kitap Erkeklerimiz var elmanın bir yarısı biraz sabır biraz öfke biraz sarmaşık sorusu sorulmamış yanıt boynu Pir Sultan Ey oğul bir gün yazıcı olursan sesini sev sevgini çoğalt yüreğini aç onu güzel ölüyü anlat ülkemin çocuklarına...

Hareketler kendinden hemen önceki hatırayı siler, hiperaktif olan kendine yapılanı unutur o yüzden, iyilik de kötülük de yaramaz onlara.

Kanaatkar olan köle hür, tamahkar olan hür ise köledir.

Fenerbahçeli olup Aziz Yıldırım düşmanlığı yapan ve dolayısıyla bilerek ya da bilmeyerek ama bana göre bilerek Fenerbahçe'ye zarar veren Fenerbahçeli hainler var.

Sınırlı ya da genel, başarılı ya da başarısız olsun, her grev hareketi, işçilerle kurtuluşa giden yolu açacaktır. Bu uğurda boykot ve sabotaj meşrudur. Yalnız şiddet hareketleri, insanlara karşı değil, mülke karşı yönetilmelidir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste