William E. Vaughan Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar William E. Vaughan ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. William E. Vaughan kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? William E. ("Bill") Vaughan mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

William E. Vaughan
  • Adı: William E. Vaughan
  • Doğum: 8 Ekim 1915
  • Ölüm: 25 Şubat 1977
  • Mesleği: Yazar
William E. Vaughan Kimdir Sayfası

Bu sayfada William E. Vaughan hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. William E. Vaughan sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

William E. ("Bill") Vaughan (8 Ekim 1915 - 25 Şubat 1977) Amerikalı bir köşe yazarı ve yazar oldu. Saint Louis, Missouri doğumlu O takma Burton Hillis altında Readers Digest ve Better Homes and Gardens yayımlandı 1977 yılında ölümüne kadar 1946 Кansas City Star iςin bir sendikasyon sütun yazdı. O St Louis Washington Üniversitesi katıldı.

(Onun "Starbeams" özelliği yayınlanan) Onun teklifsiz aforizmalar sıklıkla kitaρlarda ve internet sitelerinde toplanır. Bill Vaughan akciğer kanseri, 61 yaşında öldü.
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı bir kaynaktan Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar blunabilir.

William E. Vaughan Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki William E. Vaughan sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan William E. Vaughan sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Banliyö denen yer, müteahhitlerin, devirdikleri ağaçların ismini sokaklara verdiği yerdir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste