Üşengeçlik bize; uyarmak, gayretlendirmek, şekillendirmek sana....

söz kimin

Bu sayfada İslam ilahiyatçısı, din bilgini Şeyh Edebali tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Şeyh Edebali şöyle demiştir: Üşengeçlik bize; uyarmak, gayretlendirmek, şekillendirmek sana.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Şeyh Edebali

Üşengeçlik bize; uyarmak, gayretlendirmek, şekillendirmek sana.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

American Woman Amerikalı Kadın Amerikalı kadın, benden uzak dur Kapımın önünde dolanıp durma Artık yüzünü görmek istemiyorum Seninle yaşlanmamaktan daha önemli işlerim var benim Onun için güzelim uzak dur Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, uzaklaş Kapımı çalıp durma Artık gölgeni bile görmek istemiyorum Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Onun için güzelim ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın ikile dedim Bak ne diyorum dinle Kapımın önünde takılıp durma Yüzünü bir daha görmek istemiyorum Senin savaş makinelerine ihtiyacım yok Senin fakir manzaralarına ihtiyacım yok Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Şimdi güzelim, ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, benden uzak dur Gitmeliyim Uzaklaşmalıyım Sanırım gitmeliyim Uzaklara uçmak istiyorum Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Güle güle Güle güle Amerikalı kadın Sen bana göre değilsin Ben de sana göre değilim Gözlerinin ta içine bakıp Sana ne yapacağımı söyleyeyim Seni terk ediyorum kadın Biliyorum gitmeliyim Seni terk ediyorum kadın Gitmeliyim gitmeliyim Gitmeliyim Amerikalı kadın Oh evet

Cumhuriyet yüksek ahlaki değer ve niteliklere dayanan bir idaredir. Cumhuriyet fazilettir.

Mutlulukta bin dost bulmak kolaydır, mutsuzlukta bir dost bulmak zordur.

Düşmanlarınız mı var? Niye, gerçekten büyük bir iş başaran ya da yeni bir düşünce oluşturan her insanın öyküsüdür bu.

Kötü olan okuma, okumaktan bir nevi afyon hizmeti bekleyenlere aittir ki, onlar gerçek dünyadan ayrılarak kendilerini bir hayal alemine daldırırlar. Okumaksızın bir dakika geçiremezler.

Bazen en güzel şey size güzel hayaller kurdurtacak birinin olmasıdır, gerçek olmasa bile.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste