Temel şart, psikolojik kurallara dayalı istemsiz bir tepkiyi tetiklemek ve ar...

söz kimin

Bu sayfada Kevin Mitnick tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Kevin Mitnick şöyle demiştir: Temel şart, psikolojik kurallara dayalı istemsiz bir tepkiyi tetiklemek ve ar... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Temel şart, psikolojik kurallara dayalı istemsiz bir tepkiyi tetiklemek ve arayanı bir müttefik olarak gördükleri zaman insanların zihinlerinde oluşan kısa yollara güvenmektir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Zorla aldığın şeylerin toplamı, Zorla vereceğin şeylerin toplamının bilmem kaç katıdır. Yani Hayatla ahiret arasında kalıp can çekişme anındır.

Bütün başarıların başlangıç noktası; arzudur.

Gelsene Bilemedin sevdigimi, çözemedik kördügümü Göreceksen öldügümü gelsene yar, yar gelsene Duman çöktü daglarima gelsene Dolu yagdi baglarima gelsene Ak düstü siyah saçima gelsene Yar gelsene Yanan ates kül olmadan, baskasina kul olmadan Azrail canimi almadan gelsene yar, yar gelsene Duman çöktü daglarima gelsene Dolu yagdi baglarima gelsene Ak düstü siyah saçima gelsene Yar gelsene

Aklıma bile gelmiyorsun artık. O kadar kalbimdesin ki.

Asaletim de sizin olsun baylar, rezaletim de! Beni bir sutyen lastiğiyle asın.

Herşey çok basit olunca hemen aptal oluverirsiniz.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste