Temel beslenme konularının üç büyük sınıfa, yani sakarin, yağlı ve albüminli ...

söz kimin

Bu sayfada William Prout tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. William Prout şöyle demiştir: Temel beslenme konularının üç büyük sınıfa, yani sakarin, yağlı ve albüminli ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Temel beslenme konularının üç büyük sınıfa, yani sakarin, yağlı ve albüminli sınıfa indirgenebileceği sonucuna vardım.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Cömertlik eden yücelir, cimrilik yapan ise alçalır.

Irkmış, sınıfmış, vatandaşlıkmış, hepsi palavra bunların: İktidarların sahneye koyduğu hokkabazlıklar. O yaftalara ihtiyacı olan, iktidarın ta kendisidir: Şu Yahudi'dir, zencidir, işçidir, köledir. başkadır. bu düşmandır! Hepsi de uydurma, asıl düşmanı gizlemek için, yani kendisini, iktidarı! Dünyayı çılgınlığa götüren o büyük felaket kendisidir. İnsan tesadüfen Yahudi doğar, tesadüfen zenci, tesadüfen beyaz doğar. Ama tesadüfen insan doğmaz!

Bütün insanoğlunu rezil eden üç şey vardır. Onlardan kaçmak gerekir: Evvela cahillik, ikincisi üşengeçlik, üçüncüsü zalimlik. (Külli adam balasın kor kılatın üş narse bar. Sonan kaşpak kerek: Aveli nadandık, ekinşi erinşektik, üşinşi zulımdık.)

Hepimiz Afrikalı kökenli göçmenleriz, bunu hatırlamayı reddediyoruz, ırkçılık hafıza kaybına neden oluyor.

Her zaman Elizabeth Taylor karşısında büyülenmişimdir.

Bu meslek hakkında sadece sanılarıyla hareket eder, yoksa ehlinden öğrenmiş değildir Onun için cahilliğinden dolayı hastaları öldürür

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste