Sürekli olarak şu ya da bu nedenle, ben başkasının derdini dert edinen mizaçt...

söz kimin

Bu sayfada Türk siyaset bilimci, yazar Nuray Mert tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Nuray Mert şöyle demiştir: Sürekli olarak şu ya da bu nedenle, ben başkasının derdini dert edinen mizaçt... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Nuray Mert

Sürekli olarak şu ya da bu nedenle, ben başkasının derdini dert edinen mizaçta birisiyim. Böyle olunca bunların altını çizen sol politikalar size cazip geliyor. Ama sol politikaların gelip gelip kendilerini pozitivist bir dünya algısına dayandırmaları bana bir çelişki olarak göründü.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Nerede duracağını bilmek iyi bir fotoğraftır.

Soldaki iç savaş, aynı zamanda, sabetayizmin iç savaşı'dır.

Soyunup gecenin ecelinde Bedenim senin elinde (elinde) Susarım yanarım ter içinde Uyanıp sevişinle (sevişinle) Dudağın dudağımdaki buse bu ateş akar içime (akar içime) Benim ol, beni sar, bana sorma Bu tenim senin emrinde

Sen, zamanla yaralar iyileşir, duvarlar insanı saklar sanıyorsun, ama öyle değil, öyle değil. Bir şey insanın yüreğine yerleşince kimse onu yerinden sökemez!

Gideceği yeri bilene dünya kenara çekilip yol verirmiş.

Bir millet savaş meydanlarında ne kadar parlak zaferler elde ederse etsin o zaferlerin kalıcı sonuçlar vermesi ancak irfan ordusuyla mümkündür.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste