Sorgulamaya kapalı kavramı sorgulayanlar sorgulanmamalıdır....

söz kimin

Bu sayfada Şair Nail Kaplan tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Nail Kaplan şöyle demiştir: Sorgulamaya kapalı kavramı sorgulayanlar sorgulanmamalıdır.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Nail Kaplan

Sorgulamaya kapalı kavramı sorgulayanlar sorgulanmamalıdır.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Eshâb-i kırâm arasındaki uygunsuzluklar ve mühârebeler iyi düşünceler ve olgun görüşler ile idi. Nefsin arzuları ile ve cehâlet ile değildi. İlm ile idi. İçtihâd ayrılığından idi.

Ramazan artık zengin eğlencesine dönüştürülmüştür.

Eğer birgün yolunuzu kaybederseniz bir çocuğun gözlerinin içine bakın. çünkü bir çocuğun bir yetişkine her zaman öğreteceği üç şey vardır; 1- nedensiz yere mutlu olmak. . 2-her zaman meşgul olabilecek bir uğraş bulmak. . 2-elde etmek istediği şey için var gü

Arkasındaki düşmanı hisseden; önündeki düşmanla savaşamaz.

Hangi yöne sapmam gerektiğini bilmiyordum, yolların her birini hava kararmadan deneyecek gücüm de kalmamıştı, vaktim de.

İstemisen Öleyim Hep aglatir güldürmez, sevdigini bildirmez Senin gibi zalim(hayin) yar süründürür, öldürmez Saçin uzun öreyim, gel kapiya göreyim Ey vefasiz hayin yar, istimisen öleyim Kirmizilar giymissen, söyle nerden gelmissen Ey vefasiz hayin(zalim) yar, beni nasil sevmisen Saçin uzun öreyim, gel kapiya göreyim Ey vefasiz hayin yar, istimisen öleyim Elde mendili yanar, evde kandili yanar Yar'a da zulüm edenin ahirette cani yanar Saçin uzun öreyim, gel kapiya göreyim Ey vefasiz zalim(hayin) yar, istimisen öleyim

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste