Şimdiye dek söylenmiş hiçbir şey yoktur ki daha önce söylenmemiş olsun....

söz kimin

Bu sayfada Yazar Terence Terentius tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Terence Terentius şöyle demiştir: Şimdiye dek söylenmiş hiçbir şey yoktur ki daha önce söylenmemiş olsun.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Terence Terentius

Şimdiye dek söylenmiş hiçbir şey yoktur ki daha önce söylenmemiş olsun.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Öyle bir yerin düşünü gördüm ki: insanlar, sabah uyandıklarında hâlâ hayatta olduklarını fark edip, günaydın demeden önce birbirlerini öpüyorlardı.

İki tebessüm bir Aşk ediyor da Binlerce gözyaşı bir gideni döndürmüyor... Galiba insan bu yüzden hep aynı gözleri anımsıyor...

Dünyada yalancı peygamberleri yetiştirmek ve beslemek için en iyi gübre, bilmeden inanmak için çırpınan kalabalıklardır.

Hadi hesabı yapalım, eğer siyah olsaydım bunun yarısı kadar satacaktım.

Az düşünen çok yanılır.

Bazen her şeyin bitmiş gibi göründüğü bir anda, bizi kurtarabilecek bir uyarı gelir; hiçbir yere açılmayan bütün kapıları çalmışken, yüz yıl boyunca nafile aradığımız, istediğimiz yere açılan yegane kapıya bilmeden çarparız ve kapı açılır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste