Sevmediklerin derdin olur genelde, sevdiklerin ise mutluluğun. Ama birini öyl...

söz kimin

Bu sayfada Roman yazarı , deneme yazarı Chuck Palahniuk tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Chuck Palahniuk şöyle demiştir: Sevmediklerin derdin olur genelde, sevdiklerin ise mutluluğun. Ama birini öyl... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Chuck Palahniuk

Sevmediklerin derdin olur genelde, sevdiklerin ise mutluluğun. Ama birini öyle b..ir seversin ki; hem derdin olur, hem umudun.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Korkma sadece toprağa gideceksin... Sonra toprak olacaksın... Sonra sularla birlikte bir çiçeğin bedenine yürüyeceksin... Oradan özüne ulaşacaksın... Çiçeğin özüne bir arı konacak... Belki... Belki o arı ben olacağım.

Bizi öcüyle korkuttular önce. Şimdi acıyla korkutuyorlar.

Muhafazakârlık, akıl ve köhne değerleri korumak için yarayışlı olabilir. Hayat hakkı bulunmayan, muhtevasız, kalıplaşmış ve kemikleşmiş bir geleneği muhafaza etmenin İslam'la asla bir ilgisi bulunamaz.

Hiçbir ideoloji bir çocuğun gözyaşlarından daha değerli değildir.

Suç nedeniyle mahkûmiyet çekmekten şeref duyarım. Ayrıca yasaların uygulanmasından da onur duyarım.

Şah damarına bakmayı akıl edemeyenler ALLAH'ı hep gökyüzünde aradılar Bilmezmisin ALLAH mekân münezzehtir. Yukarda ALLAH var demek bile ALLAH'a sınır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste