Sen rüyayı gördüğünü sanırsın, oysa rüya seni görmeye gelir...

söz kimin

Bu sayfada Haydar Ergülen tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Haydar Ergülen şöyle demiştir: Sen rüyayı gördüğünü sanırsın, oysa rüya seni görmeye gelir... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Sen rüyayı gördüğünü sanırsın, oysa rüya seni görmeye gelir...

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

O kadar çok şey biriktiriyor ki insan! Kimsenin karşılığında bir şey söylemesi de gerekmiyor. Oturup uzun uzun anlatmak, ne varsa söylemek yetiyor çok zaman. Karşındaki bir şey sormasa. Yargılamadan, yüzünü ekşitmeden, saate çaktırmadan bakmaya uğraşmadan, dudak bükmeden dinleyiverse, anlatacak o kadar çok şey var ki.

Çok parlak olan gençlerin pek çoğu, ne kendileri ne de yaşadıkları dünya için hiçbir şey başaramadılar. Çünkü bir şeye başlama cesaretini asla gösteremediler. Başla! Başla! Başla!

Bütün kadınlar melektir aslında. Sadece kanatları kırıldığında süpürgelerine binerler. Hepsi bu.

Şiir benim içimde bir amaç değil, tutkudur.

Neden mi mutluyum? Çünkü canımı sıkıp beni mutsuz eden herşeyi görmezden geliyorum. Çünkü kafaya takınca çözülmediğini öğrendim. Neden mi böyle oldum? Çünkü ne zaman kendimden daha çok karşımdakine değer versem, o zaman hep mutsuz oldum.

Zihnimizde barışı ve uyumu yarattığımızda ve olumlu şeyler düşündüğümüzde, kendimize olumlu deneyimleri ve bizimle aynı düşüncede insanları çekeriz. Tersine hata bulmaya, suçlamaya, kurban anlayışına saplandığımızda, hayatımız hayal kırıklıkları ve başarı

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste