Selamın yetmiş hasenesi sevabı vardır; altmış dokuzu selam verene, biri ise s...

söz kimin

Bu sayfada Hz Hüseyin tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Hz Hüseyin şöyle demiştir: Selamın yetmiş hasenesi sevabı vardır; altmış dokuzu selam verene, biri ise s... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Selamın yetmiş hasenesi sevabı vardır; altmış dokuzu selam verene, biri ise selamın cevabını alan kimseyedir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

İnsan gülebildiği kadar insandır.

Birinci sınıf bir zekanın göstergesi, iki karşıt görüşü aynı anda akılda tutabilme yeteneğidir.

Terörün bir ıstırabından sonra birbiri ardına tek parça çalmadığım tek bir konser veremem çünkü hafızam beni hayal kırıklığına uğratmakla tehdit ediyor. Bu korku beni önceden günler için üzüyor.

Where's the love we had ? Aşkımız nerede? When did it go bad ? Ne zaman kötü gitti? Or am I just insecure ? Ya da sadece ben güvensiz miyim? I give all I can Yapabileceğim her şeyi veriyorum Baby I'm your man Bebeğim ben senin adamınım Tell me what we're in this for Söyle bana neden bunun içindeyiz Remind me Bana hatırlat Nakarat: I can't go on Devam edemiyorum I know not what to do Ne yapacağımı bilemiyorum My heart is worn Kalbim yıprandı I feel as If I'm through Kendimi engelsiz hissediyorum Please believe in me Lütfen bana inan 'Cause what I need is for you Çünkü senin için ihtiyacım olan senin To believe in me Bana inanman ] Countless sleepless nights Sayısız, uykusuz geceler Never ending fights Hiç bitmeyen kavgalar I'm trying to make your dreams come true Hayallerini gerçek yapmaya çalışıyorum I will sacrifice to find paradise Cenneti bulmak için kendimi kurban edeceğim But I need to know you're behind me Ama senin benim arkamda olduğunu bilmem gerek Nakarat x2 To believe in me x3 Bana inanman

İnsanları kötülüklerden alıkoymayan namaz, bırakın onları Allah'a yaklaştırmayı, ancak Allah'tan uzaklaştırır.

İmanın ilk meyvası merhamettir, Kuran'da karşınıza çıkan ilk kelime Allah'ın Rahman ve Rahim olduğudur.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste