Scott Adams Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Karikatürist, yazar Scott Adams ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Scott Adams kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Scott Raymond Adams mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Scott Adams
  • Adı: Scott Adams
  • Doğum: 8 Haziran 1957
  • Mesleği: Karikatürist, yazar
Scott Adams Kimdir Sayfası

Bu sayfada Scott Adams hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Scott Adams sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

(8 Haziran 1957 doğumlu) Scott Raymond Adamsthe Dilbert ςizgi romanthe Amerikan yaratıcısı ve hiciv, yorum, işletme ve genel spekülasyon birkaç kurgusal olmayan eserlerthe yazar. O genel olarak bilinen "theStripThe Lisans."

Onun Dilbert serisi 1990'ların Amerika'dathe küçülme dönemi boyunca ulusal önem kazandı ve daha sonra dünya çaρında dağıtıldı. sozkimin.com Büyük işletmeler çeşitli rollerde eski bir işςi, o Adams, modern şirketler ve diğer büyük işletmelerde beyaz yakalı işςilerinthe sosyal ve zihinsel manzara hakkında bir hiciv, çoğu zaman alaycı şekilde yazıyor 1995 yılında tam zamanlı karikatürist oldu.
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı bir kaynaktan Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

Scott Adams Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Scott Adams sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Scott Adams sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Yaratıcılık kendinize hata yapma hakkını vermek, sanat ise hangi hataları sürdüreceğinizi bilmektir.

Yaratıcılık, kendine hata yapma şansı vermektir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste