Sayısal lojistik, sayıları kullanan lojistiktir; Sembolik lojistik, örneğin a...

söz kimin

Bu sayfada Fransız matematikçi François Viete tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. François Viete şöyle demiştir: Sayısal lojistik, sayıları kullanan lojistiktir; Sembolik lojistik, örneğin a... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

François Viete

Sayısal lojistik, sayıları kullanan lojistiktir; Sembolik lojistik, örneğin alfabenin harfleri gibi sembolleri kullanan şeydir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Kendimi İnsanlıktan çıkarmak en temel eğilimimdir.

Hayatın hedefi özgürlüktür. Özgürlük olmadan hayatın anlamı yoktur. Özgürlük politik, sosyal ya da ekonomik özgürlük anlamına gelmez. Özgürlük zamandan, zihinden, arzudan özgür olmaktır. Zihnin varolmadığı anda evrenle bir olursun; evren kadar sınırsız ol.

Bulutlar ağlamasa yeşillikler nasıl güler?

Kanunları zenginlerin çıkarı için yapıyorsunuz.

Onlar daha yazışmak ve nutuk çekmekle uğraşırken , bizler gezici hastaneleri ve ölenleri görmekteydik; onlar devlete hizmet fikrini göklere çıkarırken, bizler ölüm korkusunun daha ağır bastığını çoktan öğrenmiş bulunuyorduk. Ama bu yüzden ne fesatçı ne ask

Ciğerlerimi çürütmek için nikotine ihtiyaç yok ki Burnumda tütüyorsun işte o yeterli.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste