Şarkıcı olmaya karar verdiğimde annem beni çok yalnız kalacağım konusunda uya...

söz kimin

Bu sayfada Whitney Houston tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Whitney Houston şöyle demiştir: Şarkıcı olmaya karar verdiğimde annem beni çok yalnız kalacağım konusunda uya... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Şarkıcı olmaya karar verdiğimde annem beni çok yalnız kalacağım konusunda uyardı.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

American Woman Amerikalı Kadın Amerikalı kadın, benden uzak dur Kapımın önünde dolanıp durma Artık yüzünü görmek istemiyorum Seninle yaşlanmamaktan daha önemli işlerim var benim Onun için güzelim uzak dur Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, uzaklaş Kapımı çalıp durma Artık gölgeni bile görmek istemiyorum Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Onun için güzelim ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın ikile dedim Bak ne diyorum dinle Kapımın önünde takılıp durma Yüzünü bir daha görmek istemiyorum Senin savaş makinelerine ihtiyacım yok Senin fakir manzaralarına ihtiyacım yok Renkli ışıklar insanı kendinden geçirir Birilerinin gözünü alır Şimdi güzelim, ikile Amerikalı kadın dinle bak ne diyorum Amerikalı kadın, benden uzak dur Gitmeliyim Uzaklaşmalıyım Sanırım gitmeliyim Uzaklara uçmak istiyorum Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Seni terkediyorum kadın Güle güle Güle güle Amerikalı kadın Sen bana göre değilsin Ben de sana göre değilim Gözlerinin ta içine bakıp Sana ne yapacağımı söyleyeyim Seni terk ediyorum kadın Biliyorum gitmeliyim Seni terk ediyorum kadın Gitmeliyim gitmeliyim Gitmeliyim Amerikalı kadın Oh evet

Türk toprağının üstün niteliklerle donatılması görevi savsaklanmış, vatan toprakları bakımsız bırakılmış, türkler türkleri ihmal etmiştir. Türk olmayanlar tarafından telkin edilen sözde milliyetçilik bu noktaları gözden uzak tutuyor. Savsaklama hangi alanda ve ne zaman başlamış? Vatan topraklarının bakımsızlığından kimler yararlanmış? Kimlerin ihmaliyle felâkete giden yol genişletilmiştir? Bunları konuşalım. Türkiye düşmanlarının elimize tutuşturduğu siyaset reçetesini yırtıp atalım.

Çok fazla şey oluşturdum.

İyi olan herkes tarafından arzulanandır.

O halde kötülüklerden uzak durun, erdemlerinizi derinleştirin, ruhunuzu yüce umutlara yükseltin.

Devlet işleri, devlet içinde idare edenlerle idare edilenlerin yönetime katılmasıyla gerçekleşir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste