Şarap şeytanın şahinidir derler; insanları onunla avlarmış!...

söz kimin

Bu sayfada Romancı ve tiyatro yazarı Mehmet Murat İldan tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Mehmet Murat İldan şöyle demiştir: Şarap şeytanın şahinidir derler; insanları onunla avlarmış!... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Mehmet Murat İldan

Şarap şeytanın şahinidir derler; insanları onunla avlarmış!

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Kimileri Gül dediler, ömür boyu güldüler; Kimileri de Gül dediler, Gül uğruna öldüler.

Son muayedemizdir ve vedadır.

Where's the love we had ? Aşkımız nerede? When did it go bad ? Ne zaman kötü gitti? Or am I just insecure ? Ya da sadece ben güvensiz miyim? I give all I can Yapabileceğim her şeyi veriyorum Baby I'm your man Bebeğim ben senin adamınım Tell me what we're in this for Söyle bana neden bunun içindeyiz Remind me Bana hatırlat Nakarat: I can't go on Devam edemiyorum I know not what to do Ne yapacağımı bilemiyorum My heart is worn Kalbim yıprandı I feel as If I'm through Kendimi engelsiz hissediyorum Please believe in me Lütfen bana inan 'Cause what I need is for you Çünkü senin için ihtiyacım olan senin To believe in me Bana inanman ] Countless sleepless nights Sayısız, uykusuz geceler Never ending fights Hiç bitmeyen kavgalar I'm trying to make your dreams come true Hayallerini gerçek yapmaya çalışıyorum I will sacrifice to find paradise Cenneti bulmak için kendimi kurban edeceğim But I need to know you're behind me Ama senin benim arkamda olduğunu bilmem gerek Nakarat x2 To believe in me x3 Bana inanman

Kendi inandığımız şeyleri göklere çıkarmak ve yalnızca kendi düşüncelerimizden hoşnut olmak bizim doğamızda var.

Eğer kanatların yokken uçabilirsen, sana inanmayabilirim. Eğer ayakların yokken yürüyebilirsen, yine sana inanmayabilirim. Eğer dilinle tuttuğun kuş seni havaya kaldırırsa, ben buna inanmayabilirim. Ama eğer kendine inanırsan sevgili dostum, işte o zaman sana yürekten inanırım..!

Şaşılacak kadar çok aklım olmalı! Bazen, haftada bir kez aklımı başıma toplamam gerekiyor.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste