Sam Harris Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada ABD'li nörolog, filozof ve yazar Sam Harris ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Sam Harris kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Sam Harris mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Sam Harris
  • Adı: Sam Harris
  • Doğum: 9 Nisan 1967
  • Mesleği: ABD'li nörolog, filozof ve yazar
Sam Harris Kimdir Sayfası

Bu sayfada Sam Harris hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Sam Harris sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Sam Harris (d. 1967), ABD'li ateist, nöɾolog, filozof ve yazaɾ.

Aynı zamanda Pɾoject Reason'ın kuɾuculaɾından biɾi olan Haɾɾis 2009 yılında nöɾoloji doktoɾası sahibi olmuştuɾ. sozkimin.com The End of Faith adlı yaρıtı 2005'te PEN/Maɾtha Albɾand Ödülü'ne değeɾ göɾülmüştüɾ.
kaynak: wiki

Sam Harris Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Sam Harris sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Sam Harris sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Mantığı önemsemeyen insanlara , mantığın önemini göstermek için mantıklı bir argüman sunabilir misiniz?

Nasıl fiziği Hristiyanlar keşfettiği halde Hristiyan Fiziği diye bir kavram yoksa, ve nasıl matematiği Müslümanlar keşfettiği halde Müslüman matematiği diye bir kavram yoksa, Hristiyan ve Müslüman Ahlakı diye bir kavram da yoktur. Keşfetmemiz gereken, insanlığın refahına ilişkin gerçek soruları yanıtlayan verilerdir. Bunu yaparken kullanmamız gereken tek araç samimiyetle ve dürüstçe yapılan bilimsel araştırmalardır. Ve eğer dinler, evrendeki herhangi bir konuda haklı çıkarsa bu tamamen şans eseridir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

Kim Söylemiş Olabilir

İnsanların, kendilerini kendilerinin dışında bulamayacaklarını ve içe bakmak zorunda olduklarını öğrenmeleri gerekir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste