Saçmalık, yaşamak, beklemek, aramak. Düşünmekten beynim ağrıyordu. Bir kere a...

söz kimin

Bu sayfada Amerikalı yazar ve şair Charles Bukowski tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Charles Bukowski şöyle demiştir: Saçmalık, yaşamak, beklemek, aramak. Düşünmekten beynim ağrıyordu. Bir kere a... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Charles Bukowski

Saçmalık, yaşamak, beklemek, aramak. Düşünmekten beynim ağrıyordu. Bir kere aşık olmuştum, ilk gençlik rüyalarımı görmeye başladığım yıllarda. Irene bizim yanımızdaki evde yaşardı. Onun yanında kalbim zonklardı. Sonra en yakın arkadaşımla kırlara gittiler. O gün vazgeçtim sevmekten.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Ben sadece filmleri seviyorum.

En karanlık köşelere, girerim, girerim, sen giremezsin Kafam kızar sokaklarda, söverim, söverim, sen sövemezsin Sarhoş olur kapılarda, düşerim, düşerim, sen düşemezsin Dünyayı dar ederlerde, gülerim, gülerim, sen gülemezsin Aklını kullan, adını çıkar deliye Her gün bayram, eğlenmek kalır geriye Aklını kullan, adını çıkar deliye Her gün bayram, eğlenmek kalır geriye Aşık olur duvarlara, yazarım, yazarım, sen yazamazsın Geceleri mezarları, kazarım, kazarım, sen kazamazsın Kar altında çırılçıplak, koşarım, koşarım, sen koşamazsın Canım ister buralardan, kaçarım, kaçarım, sen kaçamazsın Aklını kullan, adını çıkar deliye Her gün bayram, eğlenmek kalır geriye Aklını kullan, adını çıkar deliye Her gün bayram, eğlenmek kalır geriye

İyiliksever birisi asla endişe etmez; bilge insan asla kararsız kalmaz; cesur adam asla korkmaz. Vazgeçmeyi bilen yara almaz.

İnsan gözü denilen bir çift küçük noktada bazen ne büyük acılar birikebiliyor!

Son dört gün içinde Tantal, Krom, Manganez, Demir, Nikel, Kobalt ve Bakır tarafından verilen (sonuçları) aldım. Bu, tüm atomların iç kısımlarının birbirine çok benzediğini ve bu sonuçlardan içeride bulunanların nelerden oluştuğunu bulmak mümkün olacak.

İncinsen de incitme

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste