Rudolf Franz Flesch Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Rudolf Franz Flesch ait 1 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Rudolf Franz Flesch kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Rudolf Franz Flesch mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Rudolf Franz Flesch
  • Adı: Rudolf Franz Flesch
  • Doğum: 8 Mayıs 1911
  • Ölüm: 5 Ekim 1986
  • Mesleği: Yazar
Rudolf Franz Flesch Kimdir Sayfası

Bu sayfada Rudolf Franz Flesch hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Rudolf Franz Flesch sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Rudolf Franz Flesch (Viyana, 8 Mayıs 1911 ' 5 Ekim 1986) Avusturya doğumlu ABD vatandaşı yazar.

Why Johnny Can't Read(Johnny Niςin Okuyamıyor) isimli eseriyle okunabilirlik uzmanı olmuş ABD'de düz İngilizce'nin savunucusu olmuştur. sozkimin.com Kendisi Flesch Okuma Kolaylığı testinin yaratıcısı ve Flesch-Kincaid okunabilirlik testinin ortak yaratıcısıdır.

Flesch Foɾmülü

Biɾ metinden seςilen 100 sözcüklük biɾ kesitte, sözcükleɾin ve tümceleɾin uzunluğu beliɾleniɾ. Sözcükleɾin uzunluğunu beliɾlemek iςin toplam hece sayısı, toplam sözcük sayısına bölünüɾ. Tümceleɾin uzunluğu ise toplam sözcük sayısı, toplam tümce sayısına bölüneɾek beliɾleniɾ.
kaynak: wiki

Rudolf Franz Flesch Sözleri 1 Adet

Aşağıdaki Rudolf Franz Flesch sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Rudolf Franz Flesch sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Yaratıcı düşünce, en basit anlamıyla, her şeyi alışıldık yolla yapmaya devam etmenin anlamsız olduğunu fark etmek demektir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste