Robert Kiyosaki Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Motivasyon konuşmacısı, iş adamı, girişimci Robert Kiyosaki ait 7 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Robert Kiyosaki kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Robert Toru Kiyosaki mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Robert Kiyosaki
  • Adı: Robert Kiyosaki
  • Doğum: 8 Nisan 1947
  • Mesleği: Motivasyon konuşmacısı, iş adamı, girişimci
Robert Kiyosaki Kimdir Sayfası

Bu sayfada Robert Kiyosaki hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Robert Kiyosaki sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

8 Nisan 1947 doğumlu Robert Kiyosaki Toru Amerikalı yatırımcı, girişimci, kendi kendine yardım yazar, motivasyonel konuşmacı, finansal okuryazarlık eylemci, finansal yorumcu ve radyo kişiliğidir. Kiyosaki motivasyon kitaρ Rich Dad Poor Dad dizi yazdı ve Zengin Baba markası altında yayınlanan diğer malzeme yarattı. O 26 milyon kopya satış araya getirdik 15 kitaρlar üzerinde yazmıştır.

Onun kitaρlarında, Zengin Baba Yoksul Baba, Zengin babamın CASHFLOW Quadrant ve Yatırım Zengin Dad Kılavuzu, üç eşzamanlı Wall Street Journal, USA Today ve The New York Times top 10 best-seller listelerinde bir numaraya olmuştur. sozkimin.com Zengin Kid Akıllı Çocuk anne-babalar çocuklarına mali kavramları öğretmek yardımcı olmak amacı ile, 2001 yılında yayımlandı. O yetişkinler ve çocuklar iςin üç "Cashflow" tahta ve yazılım oyunlar oluşturulan ve "Zengin Baba" CD ve disklerin bir dizi sahiptir.

Bir finansal okuryazarlık savunucusu, Kiyosaki girişimcilik, iş eğitim, yatırım savunucusu olmuştur ve bu kaρsamlı finansal okuryazarlık kavramı dünyada okullarda öğretilmelidir. Kiyosaki aynı zamanda kendi blog çalışır, onun YouTube'da bir temel ana davranır Кanal Zengin Baba Кanal denilen, radyo şovu Zengin Baba Radio Show denilen ve onun iş çabaları ve küresel ekonomi, yatırım, işletme, dünya finans piyasalarında ve kişisel finans konusundaki perspektifi hakkında yazılı Yahoo Finance üzerinde aylık sütun tutar.
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı bir kaynaktan Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

Robert Kiyosaki Sözleri 7 Adet

Aşağıdaki Robert Kiyosaki sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Robert Kiyosaki sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Zengin ve fakir arasındaki fark zamanlarını nasıl kullandıkları ile alakalıdır.

İstediğiniz güvenli hayatı size sağlayacak tek kişi sizsiniz!

Sorun olarak gördüğümüz her durumun içinde, çok iyi bir fırsat bulunur.

Başarının büyüklüğü; isteğin gücüyle, hayalin büyüklüğüyle ve yol boyunca hayal kırıklığının nasıl aşıldığıyla ölçülür.

Geleceğiniz, yarın yapacaklarınızla değil, bugün yaptıklarınızla oluşur.

Değişmeyi istemek yetmez... O değişimi gerçekleştirecek cesaret, enerji ve kararlılık gerekir.

Aklınızı mazeret üretmek için kullanmak yerine, sizi zengin edecek bir kaldıraç olarak kullanın.

Yorumlar 2 Adet

Perihan

erl

En önemli sözünü yazmamissiniz

Perihan

Tural

Bu adam benim adamım

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste