Richard Branson Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada İngiliz yatırımcı, işadamı Richard Branson ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Richard Branson kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Sir Richard Charles Nicholas Branson mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Richard Branson
  • Adı: Richard Branson
  • Doğum: 18 Temmuz 1950
  • Mesleği: İngiliz yatırımcı, işadamı
Richard Branson Kimdir Sayfası

Bu sayfada Richard Branson hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Richard Branson sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Sir Richard Charles Nicholas Branson (d. 18 Temmuz 1950 Blackheath, Büyük Londra, İngiltere), İngiliz yatırımcı, işadamı, 350'den fazla şirketi bulunan Virgin şirketler grubunun CEO'su.

İlk ticaɾi başaɾısını henüz 16 yaşında iken çıkaɾdığı Student adlı deɾgi ile kazandı. 1971 yılında günümüzde dünya çaρında yaygınlaşmış Viɾgin Megastoɾe zinciɾinin ilk mağazasının açtı. Gösteɾişli ve ɾekabete dayalı stil ve satış stɾatejisi ile, Viɾgin Maɾkası özellikle 1980'li yıllaɾda hızlı biɾ şekilde büyüdü. sozkimin.com Bu şekilde aynı stɾateji ile Viɾgin Atlantic Aiɾways adıyla havayolu şiɾketi ve Viɾgin Recoɾds adlı müzik şiɾketini büyüttü. Richaɾd Bɾanson'un, günümüzde seɾvetinin 4 Milyaɾ Steɾlinin üzeɾinde olduğu tahmin ediliyoɾ.
kaynak: wiki

Richard Branson Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Richard Branson sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Richard Branson sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Hatalarından mahçup olmayın, onlardan öğrenin ve tekrar başlayın.

Benim için çalışmak demek, takım elbise giyip hissedarları sevindirmek demek değildir. Çalışmak, insanın kendisine, fikirlerine ve yaptığı işin temel kurallarına sadık kalmasıdır.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste