Rejim yapmak yiyeceklere verilen değeri azaltmaz....

söz kimin

Bu sayfada Yazar, muhasebeci Allen Carr tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Allen Carr şöyle demiştir: Rejim yapmak yiyeceklere verilen değeri azaltmaz.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Allen Carr

Rejim yapmak yiyeceklere verilen değeri azaltmaz.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Susmak gerekir bazen ağız dolusu sözler birikmişken, dilini ısırmak kendi kendine... Susmak gerekir bazen acı en dibe inmişken.

Soyut düşünme zevkini yok eden şey, günlük yaşantımızda esrarengiz bir şeyler olamayacağına duyulan inançtır. Pratik kaygılardan başka bir şey kalmamıştır.

İnsanın kendisi hakkında çok fazla düşünmemesinin ilacı kendisinden daha kötü durumda olan birine yardım etmesidir.

Kan yasası bu insanın: üzümden şarap yapacaksın, çakmak taşından ateş, ve öpücüklerden insan!

Oyun süresince, taşların hamlelerinde herhangi bir hata veya illegal yapıldığı anlaşılırsa, hamlelerin geri çekilmesi ve gerekli düzeltmelerin ceza olmadan yapılması gerekir.

Din ile şeriati bugün bile birbirine karıştıran üniversite diplomalısı kimseler var. Tanrıya inanırsınız. Ona karşı güvenlerinizi yerine getirirsiniz. Din burada biter. Ötesi şeriattir. Şeriatçilik demek, müslüman toplumlarını yedinci yüzyıl Hicaz aşiretleri şartlarına doğru sürüklemek demektir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste