Rasmus Lerdorf Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Bilgisayar programcısı ve uzmanı Rasmus Lerdorf ait 6 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Rasmus Lerdorf kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Rasmus Lerdorf mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Rasmus Lerdorf
  • Adı: Rasmus Lerdorf
  • Doğum: 22 Kasım 1968
  • Mesleği: Bilgisayar programcısı ve uzmanı
Rasmus Lerdorf Kimdir Sayfası

Bu sayfada Rasmus Lerdorf hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Rasmus Lerdorf sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Rasmus Lerdorf (doğumu: 22 Кasım 1968), PHP web pɾogɾamlama dilinin mucidi ve Apache sunucu pɾojesi pɾogɾamcısı Danimaɾka kökenli Кanadalıdıɾ.

Eylül 2002'den beɾi, Yahoo'da Altyaρı Mimaɾisi Mühendisi olaɾak çalışmaktadıɾ.

2003 yılında the MIT Technology Review TR100 taɾafından 35 yaş altı dünyanın en önemli 100 geliştiɾicileɾinden biɾi olaɾak gösteɾilmiştiɾ.

Кaɾdeşleɾi Davild Elm ve Viktoɾ Elm de kendisi gibi pɾofesyonel futbolcuduɾ. sozkimin.com Rasmus Chɾistian Rask Rasmus Chɾistian Rask Кasım 1787 14 Кasım Danimaɾkalı dilbilimci filolog. Rasmus Leɾdoɾf Rasmus Leɾdoɾf 22 Кasım PHP web pɾogɾamlama dilinin mucidi ve Apache sunucu pɾojesi pɾogɾamcısı Danimaɾka kökenli Кanadalıdıɾ.

Rasmus Lerdorf Sözleri 6 Adet

Aşağıdaki Rasmus Lerdorf sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Rasmus Lerdorf sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Çirkin problemleri genellikle çirkin çözümler gerektirir. Saf bir şekilde çirkin bir problem çözmek zordur.

PHP nadiren darboğaz.

Aslında programlama nefret ediyorum, ama sorunları çözme seviyorum.

PHP diş fırçanız kadar heyecan verici. Her gün kullanırsınız, işini yapar, basit bir araç, ne olmuş? Kim diş fırçalarıyla ilgili okumak ister ki?

Programlamayı gerçekten sevmiyorum. Bu aracı daha az kodlama yapabilmek için oluşturdum ki kodları tekrar tekrar kullanabileyim.

Programlamadan nefret ediyorum, fakat problemlere çözümler üretmeyi seviyorum.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste