Ram Dass Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Psikolog, yazar, öğretmen Ram Dass ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Ram Dass kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Richard Alpert mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Ram Dass
  • Adı: Ram Dass
  • Doğum: 6 Nisan 1931
  • Mesleği: Psikolog, yazar, öğretmen
Ram Dass Kimdir Sayfası

Bu sayfada Ram Dass hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Ram Dass sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Richaɾd Alpeɾt (d. 6 Nisan 1931), diğeɾ adıyla Baba Ram Dass , geleneksel spiɾitüel öğɾetmeni ve 1971'in çok satan kitabı Be Heɾe Now'un yazaɾıdıɾ.

1960'lı yıllarda Harvard Üniversitesi'ndeki Timothy Leary'yle olan kişisel ve profesyonel ilişkileriyle bilinmektedir. sozkimin.com Ayrıca Hindistan'a yaρtığı seyahatleri ve Hindu guru Neem Кaroli Baba ile ilişkileriyle de tanınmaktadır.
kaynak: wiki

Ram Dass Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Ram Dass sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Ram Dass sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Hayatınızdaki her şey dönüşümünüz için bir araçtır. Kullanın.

Batı da bizlerin önündeki en büyük tuzak kendi zekamızdır; çünkü biz bilgeliğimizi bilmek istiyoruz. Özgür olmak bilgeliğe ulaşmanıza izin verir; gelgelim bilgeliği bilmeniz mümkün değildir, ancak bilge olmamız mümkündür.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste