Postmodern kuşkusuz modernin bir parçasıdır. postmodernizm modernizmin sonund...

söz kimin

Bu sayfada Fransız düşünür Jean François Lyotard tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Jean François Lyotard şöyle demiştir: Postmodern kuşkusuz modernin bir parçasıdır. postmodernizm modernizmin sonund... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Jean François Lyotard

Postmodern kuşkusuz modernin bir parçasıdır. postmodernizm modernizmin sonunda değil doğusundadır ve bu durum süreklidir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Ben şimdiye kadar her şeyden çok kitaplarımı severdim. Bundan sonra her şeyden çok seni seveceğim ve kitapları beraber seveceğiz.

Elde etmeden önce, elden bırakmayı öğrenmeli.

Senin için olurum' dedi. 'Benim için zaten oldun' dedim. Cesedini alıp çıktı .

İnsan en çok kaçtığı şeyden asla kurtulamıyor.

Yarar yok bu dünyada! Ölüm varsa yarar yok! Ölüm bütün sihri bozar. Kurtardığın hayatlar da ölür. Aldığın Nobeller de paslanır. Doğduğun evler de yıkılır. Bin yıl yaşa, görürsün! dedim kendime.

Huzurun yalnızca senin içindedir. İçindeki ışığın yanmasına daima kendin karar verirsin. Karşındaki insan moralini bozamaz, o insan aklına geldiğinde kafanda oluşturduğun düşünceler sayesinde keyfini kendin kaçırırsın. Unutma ki; ortalık karanlık olduğunda saray ile hücrenin hiçbir farkı yoktur.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste