Politikacılar halkın çıkarlarından farklı çıkarlara sahip olan insanlar toplu...

söz kimin

Bu sayfada ABD'li siyasetçi, devlet başkanı, hukukçu Abraham Lincoln tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Abraham Lincoln şöyle demiştir: Politikacılar halkın çıkarlarından farklı çıkarlara sahip olan insanlar toplu... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Abraham Lincoln

Politikacılar halkın çıkarlarından farklı çıkarlara sahip olan insanlar topluluğudur.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Üretim toplumu sadece üreticidir, yaratıcı değil.

Kolum Çekip Elim Bağlamasınlar Bize de Banaz'dan Pir Sultan deller Bizi de kem kişi bellemesınler Paşan adamine tembih eylesın Kolum çekib elim bağlamasınlar Hüseyin Gazi Sultan binsin atıne Dayanılmez felegin çarkı zatına (dost) Benden selam edin ev külfetine Çıhıp ele karşın ağlamasınlar Ela gözlüm zülfün keleb eylesin Döksün mah yüzüne nikab eylesin Ali Baba Hak'dan dilek dilesin Bizi dar dibinden eylemesinler Ali Baba neger söze nuyersa Emir Hoda'nındır beyler kıyersa Ela gözlü yavrularım duyersa Alın çözüp kara bağlamasınlar Pir Sultan Abdal'ım coşgun akarım Akar akar şah yoluna bakarım (dost) Pirim aldım sehrangaha çıkarım Daha beyler bizi dinlemesinler

Belki de insanın evrenin odak noktası olarak gördüğü varlıktan yavaş yavaş kopmaya başladığı, uzaklaştığı dönemdir yaşlılık.

Öyle insanlar vardır ki, ancak yalan dolanla elde edilebilirler, dedikleri dediktir, gerçeklerle karşılaştılar mı huysuz atlar gibi şahlanır, doğru gitmemekte ayak direrler, böylelerini istenilen yere götürmek için yolu biraz dolaştırmaktan başka çare yoktur.

Çok iyi biliyoruz ki bizim özgürlüğümüz, filistinlilerin özgürlüğü olmaksızın eksiktir.

İhtiyaçlar temel motivasyon faktörüdür. Ancak bazı faktörler motive etmez fakat motivasyonun varlığı için gereklidir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste