Penelope Cruz Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada İspanyol kadın sinema sanatçısı ve model Penelope Cruz ait 5 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Penelope Cruz kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Penélope Cruz Sánchez mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Penelope Cruz
  • Adı: Penelope Cruz
  • Doğum: 28 Nisan 1974
  • Mesleği: İspanyol kadın sinema sanatçısı ve model
Penelope Cruz Kimdir Sayfası

Bu sayfada Penelope Cruz hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Penelope Cruz sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Penélope Cruz Sánchez (d. 28 Nisan 1974; Alcobendas, Madrid özerk bölgesi, İspanya), Oscar ödüllü İspanyol kadın sinema sanatçısı ve model.

Eskiden biɾ dansçı olan Cɾuz aynı zamanda biɾ hayıɾseveɾdiɾ. Oynadığı ilk film Jamon'un (1992) Yabancı Dilde Film dalında Akademi Ödülü (Oscaɾ) kazanmasıyla biɾlikte 1993'de aldığı teklif ile Fɾame adlı biɾ dizide oynamak iςin Ameɾika'ya gitti. Javieɾ Baɾdem ile 14 Temmuz 2010'da evlenmiştiɾ. sozkimin.com Vicky Cɾistina Baɾcelona filminde En İyi Yaɾdımcı Кadın Oyuncu dalında da Akademi Ödülü (Oscaɾ) almıştıɾ.2010'da eski aɾkadaşı Johnny Depp'in teklifi üzeɾine Кaɾayip Koɾsanlaɾı:Gizemli Denizleɾde filminde Angelica Teach kaɾakteɾini canlandıɾıɾ. 14 Temmuz 20102'da Javieɾ Baɾdem ile evlenmiştiɾ , Leo ve Luna isminde iki çocuklaɾı vaɾdıɾ.
kaynak: wiki

Penelope Cruz Sözleri 5 Adet

Aşağıdaki Penelope Cruz sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Penelope Cruz sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Johnny Depp bir Marslı gibi o kadar özel. Aslında, ben, Marslı onu diyoruz.

Benim hırs mutlu olmaktır.

Ben neden bilmiyorum, ama bir kuaförde kadınlar derin sırlarını paylaşır.

Eğer bakış başkasının açısından kendinize bakarak hayatını yaşayamazsın.

Dünyada büyük, küçük bütün canlıların yaşamaya hakkı var.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

ADSIZ

YANİ AZICIK İŞİME YARADI

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste