Paul Sweeney Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Paul Sweeney ait 3 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Paul Sweeney kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Paul Sweeney mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Paul Sweeney
  • Adı: Paul Sweeney
  • Doğum: 16 Ocak 1989
  • Mesleği: Yazar
Paul Sweeney Kimdir Sayfası

Bu sayfada Paul Sweeney hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Paul Sweeney sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Paul Sweeney hakkında yeterli bilgiye ulaşamadık.

Eğer siz daha fazla bilgiye sahipseniz bizimle paylaşabilirsiniz ve bundan mutluluk duyacağız.

Yan taraftaki irtibat bölümünden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Paul Sweeney söylemiş olduğu bazı sözleri sizinle paylaşmak isteriz.

Paul Sweeney Sözleri 3 Adet

Aşağıdaki Paul Sweeney sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Paul Sweeney sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Son sayfasını okuyup bitirdiğinizde bir dostunuzu kaybettiyseniz; Okuduğunuzun gerçekten iyi bir kitap olduğuna inanabilirsiniz.

Uğruna başarısız olmaya değecek hedeflerin var mı? Başarı azim gerektirir, azim ise irade. Bazı hedefler, başarısız olmaya da değer. Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenebilmektir.

Gerçek başarı, başarısız olma korkusunu yenebilmektir.

Yorumlar 2 Adet

Perihan

Yüsra kiraz

[9040] numaralı söz için:
Çok güzel olmuş ellerinize emeklerinize sağlık 🥰🥰

Perihan

Şakir ESEN

Son sayfasını okuyup bitirdiğinizde bir dostunuzu kaybettiyseniz; Okuduğunuzun gerçekten iyi bir kitap olduğuna inanabilirsiniz. Paul Sweeney

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste