Paternalizme halkın inandırılmaması gerekir. Halka paternalist amaçlarla yapı...

söz kimin

Bu sayfada 22. ve 24. Amerika Birleşik Devletleri başkanı Grover Cleveland tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Grover Cleveland şöyle demiştir: Paternalizme halkın inandırılmaması gerekir. Halka paternalist amaçlarla yapı... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Grover Cleveland

Paternalizme halkın inandırılmaması gerekir. Halka paternalist amaçlarla yapılacak devlet fonksiyonları dışındaki devlet hizmetlerini desteklemeleri öğretilmelidir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Beklemenin boşuna olduğunu, aynı zamanda da beklemek zorunda olduğunu biliyordu. Tanrı'ya bu şansı tanıması gerekiyordu, hayırlı ve güzel olan neyse onu yapması şansını.

Eskiden, işte Nadir Nadi'nin gazetesi, Ali Naci Karacan'ın gazetesi gibi, başyazarlarının adıyla anılan gazeteler vardı. Bence artık o dönem kapandı. Dünyanın her yerinde artık gazete sahipleri, büyük sanayi kuruluşlarıdır.

Tüm teatral rock yıldızları içinde freddie bu işi en ileri götürendir. Tayt giyen bir adama her zaman hayranlık duymuşumdur. Bir kez onun konserini izledim ve gerçekten de dedikleri gibi seyirciyi avuçlarının içine almasını gayet iyi biliyor. Bir klişeyi kendi avantajına dönüştürebiliyor.

Ne kadar zorlarsam zorlayayım kendimi, kadınları anlayamıyorum ve anlamak istiyorum.

Kötümserlik kanserden daha tehlikeli bir hastalıktır.

Başarı, hayata tapmakta değil, hayatın hakkını vermektedir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste