Paranızı mahremiyet satın almak için kullanırsınız, çünkü hayatınızın büyük b...

söz kimin

Bu sayfada Amerikalı oyuncu, yapımcı ve müzisyen Johnny Depp tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Johnny Depp şöyle demiştir: Paranızı mahremiyet satın almak için kullanırsınız, çünkü hayatınızın büyük b... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Johnny Depp

Paranızı mahremiyet satın almak için kullanırsınız, çünkü hayatınızın büyük bir çoğunluğunu normal olmanıza izin verilmeden geçirmişsinizdir.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Atatürk döneminde Avrupa'da demokrasi falan yoktur.

Gazel Ağyâre nigâh etmediğin nâz sanırdım Çok lutf imiş ol âşıka ben az sanırdım Gamzen dili rüsvâ-yı cihân eyledi Billâh ben ol âfeti hem-râz sanırdım Seyr eylemesem âyînede aks-i cemâlin Hüsn ile seni meh gibi mümtâz sanırdım Ma'mûr idügin bilmez idim böyle harâbât Mestâneleri hâne-ber-endâz sanırdım Sihr etdiğini senden işitdim yine Nef'î Yoksa sözünü hep senin i'câz sanırdım

Baba ile çocuk, birbirine emanettir Tanrı'dan.

Gerçek mutluluk insanın aldıklarında değil verdiklerinde gizlidir.

Güçlüler bir araya gelip, en zayıfları avlar; sonra iş ciddiye bindikçe, bu defa birbirlerini hedef almaya başlarlar.

Sen sonsuza dek şarkılara, övgülere, yüceltilmeye, ilahilere, güç ve hakimiyete, zafere, büyüklüğe, kudrete, ululanmaya, görkeme, kutsallığa ve krallığa layıksın, diye duama başlıyorum. Bunları söyleme sebebim O'nun bunları duymaya ihtiyacı olduğundan değil ben kimin karşısında dua ve istekte bulunduğumu hatırlayayım diyedir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste