Onun figürü oldukça groteskti, alışılmadık bir şekilde düşük boydaydı, olağan...

söz kimin

Bu sayfada Thomas Hudson tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Thomas Hudson şöyle demiştir: Onun figürü oldukça groteskti, alışılmadık bir şekilde düşük boydaydı, olağan... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Onun figürü oldukça groteskti, alışılmadık bir şekilde düşük boydaydı, olağanüstü bir göbeği vardı ve sürekli olarak büyük, beyaz, gür bir peri peruk takıyordu. (Hudson'u anlatan William Hickey)

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bunun adı kardeşlik: ?sen ürettin, ben üretmedim; biz dostuz; haydi paylaşalım', ?sen bir şeye sahipsin; ben bir şeye sahip değilim; biz kardeşiz; haydi paylaşalım.

Her bilimin temelinde, evreni düzenleyen ve yönetenler kadar sabit ve değiştirilemez ilkelere dayanan bir sistem vardır. İnsanoğlu bu ilkeleri yapamaz, sadece keşfeder.

Ağzımda lokma varken konuşmak kolay da; yüreğimde 'sen' varken susmak ne zormuş.

Düşünmek aklı yola düşürmektir. Yoldan, yola düşmekten ve yolcudan bahsedilen bir yerde, mutlaka bir başlama noktası olmalıdır. 'Hiçbir yer'den çıkarak varılacak yer 'hiçbir yer'dir.

Görünmez bir adam var gökte yaşayan, her günün her dakikasını izleyen, ve bu görünmez adamın yapmanızı istemediği şeylerden oluşan 10 maddelik bir listesi var. Eğer bu listede ki herhangi bir şeyi yaparsanız sizi ateşle dumanla ve işkenceyle dolu bir yere sonsuza dek yaşamaya gönderecek. Zamanın sonuna kadar yanarak, boğularak, çığlık atarak acı çekin diye. Ama o sizi seviyor.

Rubaîler Sâkî nigehin tamam kâr etdi bana Hayretle cihan yüzünü târ etdi bana Cahbâya bahane bulma vallah billâh Nitdiyse o çeşm-i pür-humâr etdi bana Rakkas bu hâlet senin oynunda mıdır Aşıkların günâhı boynunda mıdır Doymam şeb-i vaslına şeb-i ruze gibi

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste