Ölmek mi istiyorsun? Git o zaman at kendini denize. 5 saniye sonra hayatta ka...

söz kimin

Bu sayfada Morgan Freeman tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Morgan Freeman şöyle demiştir: Ölmek mi istiyorsun? Git o zaman at kendini denize. 5 saniye sonra hayatta ka... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Ölmek mi istiyorsun? Git o zaman at kendini denize. 5 saniye sonra hayatta kalmak için çırpındığını fark edeceksin. Sen kendini öldürmek istemiyorsun sen içindeki bir şeyleri öldürmek istiyorsun.

Yorumlar

Perihan

BLA BLA BLA

Sadece yazdığım yorum çıkıcakmı diye merak ettiğim için yazıyorum sen keyfine bak knk

Perihan

Aysu

Ben öldüm

Hahahaaaaa
😂😂😂😂😹

Perihan

bir ver

gerçekten de 2020 yılı çok kötü ve çok kazalı geçti allah hastalara şifa versin AMİN

Perihan

Hacer

Hayatın hiç tadı tuzu kalmadı hayat çok acı hayat çok zalim dönyam küçülmüş her yer karanlık sanki aydınlık arıyorsun ama bulamıyorsun

Perihan

Hacer

Ben çok sinirliyim hergönüm sır resmi geçiyor ve çok çok bunalıma giriyorum ve sörekl intihar etmek istiyorum sonra döşünüyorum geride kalacak 4 tane yavrularım var birisi daha 8 aylık onları döşünüyorum ve vazgeçiyorum çönkü onların bana çok ihtiyaçları var ama içim hiç rahat değil ev üstünde yaşıyorum çok sıkıntılıyım

Perihan

Ahmet

Hata şurada; kimse 5 saniyede suda çırpınmaz bu yalan hayattan vazgeçmek çok zor değildir.

Perihan

umut

Niye öldür.ek istiyim kendimi

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bir insan içindeki her şeyi silebilir; aşkı, nefreti, inanç ve hatta kuşkuyu, ancak hayata tutunduğu müddetçe korkuyu silemez. O korku ki sinsi, yok edilemez, korkunç, insanın benliğini kaplayan, içini ürperten, yüreğinde gizlenen, son nefesindeki çırpınışları seyreden korku.

Beni ben olduğum için istemiyorlar, çünkü ben, hâlâ istemedikleri eski benim.

Bilinmediği zaman resim pek güç bir şey değildir. Ama bilinince... o zaman bambaşka bir şeydir!

Söylediğin her söz aleyhine delil olarak kullanılabilir. 'Mahkeme-i Kübra'da hesabını veremeyeceğin sözü ne söyle ne de yaz.

Bir erkek için yaptığım en delice şey: Saçlarımın rengini değiştirmekti.

Dünyaya uyanık gözle bakan kişi, yaşamın çürüyüp giden bir tohum olduğunu, gözler kuşkusuz.. Yalnızca özgür bir ruh, üstünde mutsuzluktan başka bir şey bitmeyen çayırlardan vazgeçip, sonsuzluğun kokusunu içine doldurmayı bilir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste