Neticede robot değilim bir canlıyım; bir gün elbet ölümü tadacağım. Memduh'a ...

söz kimin

Bu sayfada Türk oyuncu Fatma Girik tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Fatma Girik şöyle demiştir: Neticede robot değilim bir canlıyım; bir gün elbet ölümü tadacağım. Memduh'a ... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Fatma Girik

Neticede robot değilim bir canlıyım; bir gün elbet ölümü tadacağım. Memduh'a (Ün) kavuşacağım. Ölüm kötü bir şey değil. Kötü olsa Allah ölümü vermezdi. Biz gideceğiz ki ardımızdan yenileri gelsin.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Buralı değilsin, hiçbir yerli değilsin; zorlama. Bir yerli olmak da gerekmiyor zaten. Belki de çözüm hiçbir yerli olmayı başarabilmektedir, zamanda ve mekanda ebedi sürgünlük halidir çözüm.

Öyle bir duygumuz vardır ki, bütün olanaklı bilimsel sorular yanıtlandığında bile, yaşam sorunlarımıza daha hiç dokunulmamıştır. Tabii o zaman da hiç bir soru kalmamıştır; yanıt da tam budur.

Dürüstlük size fazla arkadaş kazandırmaz, ama her zaman iyi arkadaşlar kazandırır.

Diğerlerine öğreterek, sen kendin öğreneceksin.

Para insanların kendine biçtiği kıymete haiz değildir. Benim bütün param deneylere yatırılmıştır. Bunlarla yeni keşiflerde bulunup insanoğlunun yaşamını biraz daha kolaylaştırmasını sağlıyorum.

Batıklarda asırlardır aradığım kayıp defineydi gözlerin değer biçemezdi sarraflar, bakışlarına.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste