Nerede olursa olsun, erkek ve kadın, birbirine zıt düşüyor. Erkek yüz kere se...

söz kimin

Bu sayfada Henri Barbusse tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Henri Barbusse şöyle demiştir: Nerede olursa olsun, erkek ve kadın, birbirine zıt düşüyor. Erkek yüz kere se... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Nerede olursa olsun, erkek ve kadın, birbirine zıt düşüyor. Erkek yüz kere sevebilirken, kadın çok sevip, çok unutma gücüne sahip.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Alfred Nobel'in keşifleri karakteristiktir; Güçlü patlayıcılar, erkeklerin takdire şayan görevleri yerine getirmelerine yardımcı olabilir. Aynı zamanda, halkları savaşa götüren büyük suçluların elinde korkunç bir yıkım aracıdırlar.

Belki de hiçbir şeyde gerçek yoktur; gerçeklikte gerçek yoktur.

Sanatım için acı çekiyorum ve onu öven akılsız paralı alçakları küçümsüyorum.

İçindeki coşkuyu öldüren biri mucizeler yaratabilir mi?

Gelsene Bilemedin sevdigimi, çözemedik kördügümü Göreceksen öldügümü gelsene yar, yar gelsene Duman çöktü daglarima gelsene Dolu yagdi baglarima gelsene Ak düstü siyah saçima gelsene Yar gelsene Yanan ates kül olmadan, baskasina kul olmadan Azrail canimi almadan gelsene yar, yar gelsene Duman çöktü daglarima gelsene Dolu yagdi baglarima gelsene Ak düstü siyah saçima gelsene Yar gelsene

Öyle çabuk dönüyor ki insanlar. Sesiniz ağzınızda dağılıp kalıyor. Kimin gülüşünü biraz araladıysam dişleri ıslık çalıyordu. İçtenliğimden aldım en çok yarayı. Güvenlik duygusundan başka akçesi, meta olmayan bu pazar yerinde, kiminle hangi acıyı yürüyebili

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste