Nefret ve pişmanlık zaman israfı....

söz kimin

Bu sayfada Madonna tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Madonna şöyle demiştir: Nefret ve pişmanlık zaman israfı.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Nefret ve pişmanlık zaman israfı.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Savaşları zenginler çıkarır, fakirler ölür.

İkiye bölünmüş bir bütün gibi yaşadım bir yanım öbür yanıma düşman sağımda kızgın kumlar gezdirdim solum üşüyor eski bir anıdan.

Cahil kişi gülün güzelliğini görmez, gider dikenine takılır.

Sanat güzellik üretmektir. Fakat yetenek yitmiyor. Gayret lazım.

Zalim olan zayıf kişilerdir. Sevecenlik güçlülerden beklenir.

Kolum Çekip Elim Bağlamasınlar Bize de Banaz'dan Pir Sultan deller Bizi de kem kişi bellemesınler Paşan adamine tembih eylesın Kolum çekib elim bağlamasınlar Hüseyin Gazi Sultan binsin atıne Dayanılmez felegin çarkı zatına (dost) Benden selam edin ev külfetine Çıhıp ele karşın ağlamasınlar Ela gözlüm zülfün keleb eylesin Döksün mah yüzüne nikab eylesin Ali Baba Hak'dan dilek dilesin Bizi dar dibinden eylemesinler Ali Baba neger söze nuyersa Emir Hoda'nındır beyler kıyersa Ela gözlü yavrularım duyersa Alın çözüp kara bağlamasınlar Pir Sultan Abdal'ım coşgun akarım Akar akar şah yoluna bakarım (dost) Pirim aldım sehrangaha çıkarım Daha beyler bizi dinlemesinler

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste