Ne kimse benim umurumda, ne de ben umurundayım kimsenin!...

söz kimin

Bu sayfada Eugene O'Neill tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Eugene O'Neill şöyle demiştir: Ne kimse benim umurumda, ne de ben umurundayım kimsenin!... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Ne kimse benim umurumda, ne de ben umurundayım kimsenin!

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Dünyanın izin verdiği ölçüde ulaşabileceğimiz en iyi çabayı gösteriyoruz.

Fedakarlık yaptığın insanlardan Elbette karşılık beklemezsin. İçinden ?feda?ve ?kar? geçiyor diye Ömrünü feda ettiklerinden Bir 'kar' da beklemezsin. ama; Bu kadar fedakarlığa, Bu kadar vefasızlığı da İçine sindiremezsin.

Türkiye bir adliye sarayı haline geldi.

Times, geçen yıl 4. 5 milyon sterlin kazandığımı bildiriyor (Yıldız Savaşları gelirimden). Bu saçmalıkları nereden alıyorlar?

Kürt meselesi değil terör meselesi var.

Şu ana dek hayvan özgürlüğü hareketinde Nat Turner ya da John Brown gibi isimler görmedik; ama ortaya çıkmaları belki de an meselesi, çıktıklarında da eylemlerinin haklı sebebini de beraberinde getirecekler. Ayrıca onlardan önce çabalayanlar da olmuş olacak. Mücadele gospeline göre: adalet yoksa, barış da yok.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste