Ne hissettiğimi gerçekten ifade edemiyorum....

söz kimin

Bu sayfada İngiliz oyun yazarı, senarist, şair, tiyatro yönetmeni, aktör Harold Pinter tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Harold Pinter şöyle demiştir: Ne hissettiğimi gerçekten ifade edemiyorum.... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Harold Pinter

Ne hissettiğimi gerçekten ifade edemiyorum.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Bugün doğada görünen perdenin ardında saklı olan şeyleri arıyoruz... Doğanın bu içsel, ruhsal yönünü arıyor ve resmediyoruz.

Evde insan işte insan, arabayı insanlar yalnız kalmak için kullanır oldu.

Açıklanması gereken ya da tarihi bir sürecin sonucu olan şey, canlı ve etkin insanın doğa ile metabolik alışverişinin ve dolayısıyla doğayı mülk edinişinin doğal, inorganik koşullarıyla birliği değil, etkin insanla bu insanın varoluşunun koşullarının birbirinden ayrılmasıdır; ve bu ayrılış tam anlamıyla ilk kez ücretli emekle sermayenin ilişkisinde kendisini ortaya koymuştur.

Her ağızda, her telde fanilik diriltisi , sonunda tek bir şarkı, tabutun gıcırtısı !!

Sevgi, zihinlerde bir düşünce olmaktan çıkıp günlük hayata, yere indi mi anlam kazanır. Sevgi, yaşanırsa var olur, hayat bulur.

Vatanına, ailene ve ekmeğini yediğin yere ihanet etmeyeceksin.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste