Ne fizik bilimi ne de psikoloji insan bilincini 'açıklayamaz'. O zaman bana g...

söz kimin

Bu sayfada Nevill Mott tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Nevill Mott şöyle demiştir: Ne fizik bilimi ne de psikoloji insan bilincini 'açıklayamaz'. O zaman bana g... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Ne fizik bilimi ne de psikoloji insan bilincini 'açıklayamaz'. O zaman bana göre insan bilinci bilimin dışında yatıyor ve burada Tanrı ile insan arasındaki ilişkiyi araştırıyorum.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

I belong to you Sana aitim Sen yüreğimdeki alevsin Karanlıkta yolumu aydınlatıyorsun Sen nihai yıldızsın Beni yukarıdan alıyorsun Koşulsuz sevgin beni cennete götürüyor. Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun Beni kutsal hissettiriyorsun Ruhlarımız birbirine dolaşmış Senden önce ben kördüm Ama gözlerimi açtığım için Ve seninleyken gizem olmadığı için Tüm zihnimi açabilirim sana Seni en başından beri hep sevdim Ama bunu her gün yapmam gerektiğini çözemedim İşte, korkuyu bir tarafa koyuyorum Şimdi sana her anlamda en'leri vererek Hayatımı yaşayacağım Sana aitim Ve sen, sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun Oh, sana aitim Sana aitim Ve sen, sen, sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun Oh, sana aitim Sana aitim Ve sen, sen, sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Hayatımı tamamlıyorsun Beni, çok iyi hissettiriyorsun Oh, sana aitim Sana aitim Ve sen, ve sen Sen de bana aitsin Hayatımı tamamlıyorsun Hayatımı tamamlıyorsun Beni çok iyi hissettiriyorsun.

Kitap insanlığın kağıt üzerindeki belleğidir. Kitap sonsuza kadar ihanet etmeyen bir dosttur. Kitabı ilk kez okurken bir dost tanırsın. İkinci okuyuşunda eski bir dosta rastlarsın.

Bir insan hiçbir şeydir, ancak hiçbir şey de bir insan değildir.

Bir kişiyi affetmediğinizde o kişiyi adeta sırtınızda kendinizle birlikte taşıyor gibi olursunuz, ki bu ağır bir yüktür. Ancak o kişiyi affettiğinizde onu sırtınızdan atar ve hayatınıza rahatça devam edebilirsiniz. Artık sizi aşağı çekemez. Çok daha özgür

Gerçek hükümdarlar, ebedi hükümrandırlar. Hazineleri yağma edildikçe zenginleşirler.

Ey oğul! Sükût ve teenni ile hareket et. Az konuş. Çok konuşmak, yanılmaya sebeptir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste