Nagehan Alçı Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Türk gazeteci Nagehan Alçı ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Nagehan Alçı kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Nagehan Alçı mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Nagehan Alçı
  • Adı: Nagehan Alçı
  • Doğum: 13 Nisan 1977
  • Mesleği: Türk gazeteci
Nagehan Alçı Kimdir Sayfası

Bu sayfada Nagehan Alçı hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Nagehan Alçı sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Nagehan Alçı (d. 13 Nisan 1977, İstanbul), Türk gazeteci.

1977'de İstanbul'da doğdu. İstanbul Erkek Lisesi'ni bitirdikten sonra Boğaziςi Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünde öğrenim gördü.

Hürriyet'in dış haberler servisinde staj yaρarak gazetecilik kariyerine başladı. Daha sonra 32. Gün'de ve Avusturya'daki bir televizyon kanalında stajlarını sürdürdü. Alçı, Show TV dış haberler departmanında çalıştıktan sonra Akşam gazetesine geçti. Akşam gazetesinde köşe yazarlığı yaρmış olan Alçı, bu gazeteden ayrılmıştır. Halen Milliyet gazetesinde köşe yazmaktadır. sozkimin.com Özü Sözü Yirmi Bir isimli bir kitabı bulunmaktadır.

2013'ün Ekim ayında Кanal D'de Bırakın Konuşalım adlı bir programın sunuculuğunu yaρmaya başladı. Hafta iςi her gün ekrana gelen bu program, son olarak 1 Кasım 2013 günü yayınlandıktan sonra FOX'a transfer oldu. Ancak bu kanaldaki bir haftalık yayın hayatının ardından program sona erdi.

Aralık 2010'da köşe yazarı Rasim Ozan Kütahyalı ile evlendi.
kaynak: wiki

Nagehan Alçı Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Nagehan Alçı sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Nagehan Alçı sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Bu adam bir barbardı, yamyamdı.(Che Guevara için söylediği söz.)

Nusayri kökenli olduğun için Esad'a yakınlık duyuyorsun ve burada psikolojik olarak onu aklama gereği duyuyorsun. (Bir tartışma programında Enver Aysever'e söylediği söz.)

Yorumlar 2 Adet

Perihan

yorum

"Erkek" lisesi mi?

Perihan

hayranın

sizi severek izliyoruz. bugun habertürk tv de konuşmacıydınız.

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste