Mozart'ın güzelliğiyle yazamazsak, en azından onun saflığıyla yazmaya çalışal...

söz kimin

Bu sayfada Johannes Brahms tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Johannes Brahms şöyle demiştir: Mozart'ın güzelliğiyle yazamazsak, en azından onun saflığıyla yazmaya çalışal... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Mozart'ın güzelliğiyle yazamazsak, en azından onun saflığıyla yazmaya çalışalım.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Yatağım boş Resmin baş ucumda durur Öylece Masum Özlerim beklerim Ağlarım Vazgeçersen sonunda Zaman çok zor Geçiyor yokluğunda Dokunduğun güllerim Kanıyor avucumda Ateşler dans eder Gecenin kollarında Ayırmak yürek ister Sarıl bana Sevgiden başka Ne kaldı elimizde Dayanmak zorundayız İkimizde Acelem yok Kalbim seni bekleyecek Öylece Masum Özlerim beklerim Ağlarım Vazgeçersen sonunda

Gerçek insanların telepatiden yararlanabilmelerinin nedeni, onların asla yalan söylememesiydi. Bu kabilenin insanları gerçekleri gizlemek, minik ve zararsız yalanlar söylemek nedir bilmezler. Hiç yalan söylemedikleri için de saklayacak hiç bir şeyleri de yoktur.

Birini sevdiğin zaman, başkalarının sevgi hakkında söylediklerine aldırma, çünkü bu engel teşkil edecektir.

İnsan başkalarını aldatma idmanını önce kendinde yapar.

Paylaştığımız şu dünya, uzayda gezen bir kaya parçası değildir. Yaşayan canlı bir varlıktır. Bizi korur, ve korunmayı da hak eder.

Kadınlar için en iyi afrodizyak, sözcükledir. G noktası kulağın içindedir. Onu daha aşağıda arayan, vaktini boşa harcar.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste