Metal grubu Megadeth Rick Santorum'u destekledi. Metallica'nın kimi destekled...

söz kimin

Bu sayfada ABD'li komedyen David Letterman tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. David Letterman şöyle demiştir: Metal grubu Megadeth Rick Santorum'u destekledi. Metallica'nın kimi destekled... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

David Letterman

Metal grubu Megadeth Rick Santorum'u destekledi. Metallica'nın kimi desteklediğine bakacağım.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Tek tek bireylerin ahlaki olarak doğru olanı fark edip kendi haksız tutumlarından vazgeçmeleri mümkündür; ancak insanların bir grup olarak ahlaki duyarlılıkları, tek tek bireylerden daha azdır.

Kendisiyle uyum içinde yaşayan, evrenle uyum içinde yaşar.

Gazeteci lisa howard bir devrimcinin sahip olduğu en önemli özellik nedir? Diye sorar röportaj sırasında. Che yanıtlar : aşk. Bu yanıt çok şaşırtmış olmalı ki tekrar etmekten kendini alamaz genç kadın. Aşk? İnsanlık aşkı, doğruluk ve adalet aşkı. Bunları taşımıyorsa benliğinde, gerçek bir devrimci değildir o.

Hiç KİM se beni yıkık dökük göremez... Çünkü ben DÜNYA ya meyil ETMİYOR um... BEDEN im bile EMANET ken, BÖBÜRLEN ip ahkâm kesenlere Gülüp GEÇİYOR um... Hatta Onlara Biraz da ACIYOR um.

Paris'in en büyük sanat tüccarlarından biri olan Durand-Ruel beni görmeye geldi ve resimlerimin ve sulu boyalarımın büyük bir bölümünü çekti ve yaratacağım her sanat eserini satın almayı teklif etti. (Camille PISSARRO, 4 Ocak'ta Paris'ten yeğeni Esther Isaacson'a bir mektup yazdı)

Bugün şurada burada teker teker yaşayan ve çalışanlar yarın birleşince bir kuvvet olacaklar ve en kuvvetli silahı: haklı olmak silahını ellerinde tutacaklardır.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste