Merakımdan soruyorum. El ele 'tutuşan' bir çift gördüğünüzde siz de benim gib...

söz kimin

Bu sayfada Türk şair Ece Ayhan tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ece Ayhan şöyle demiştir: Merakımdan soruyorum. El ele 'tutuşan' bir çift gördüğünüzde siz de benim gib... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Ece Ayhan

Merakımdan soruyorum. El ele 'tutuşan' bir çift gördüğünüzde siz de benim gibi üşüyormusunuz?

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Uzattığımız saçlarımızı duygularımızı saklamak için kullandık.

Biraz gizemli, biraz şiirli bir şey göster insanlara; unuttukları, gömdükleri duyguları, duyarlıkları, içlilikleri biraz kışkırt; ne zamandır geride bıraktıklarına inandıkları birtakım çocukluk korkularını, kaygılarını, çekingenliklerini karıştırıp bulandır; ondan sonra da istediğini yaptır onlara.

Babamın yüzünü yere eğdirmemek sevdiğimden daha değerlidir diyebilen kız Yaşın kaç olursa olsun ellerinden öperim.

Kalp Yarası Her yanın bıçak kesiği Gördüğün kan karası Kapanmıyor dinine yandımın kalp yarası Ağlıyor adamın anası Duydumki görmüşler oynaşta seni Nefesinde el oğlunun nefesi Takmış beşi biryerdeyi kahpe Kaymak gerdanlarına Şaştı iyice bende en tazesi kantarımın benliği Neyle tartayım gidip sıyırayım ilk gördüğüm entariyi Öldürene kadar aldatayım Öyle olmuyor böylede olmuyor Sığmıyor bu benim meşrebime vesselam Bu değil anamın ben diye büyüttüğü Uymuyor adamlık hamuruma böyle intikam Ah ne zormuş sevdalanması bir erkeğin ağlaması Seçmedim yaşadım yeri hayat diye Dibe vurdum lanet olası Şimdi arkamdan atıp tutuyorlar Karı gibi acı çekiyor diyorlar Ben onu kolu kaybında onlar adamlığı inkar zannediyorlar Bundan daha çok kaybedemem Şimdi sıra insan gibi acı çekme faslında Öyle olmuyor böylede olmuyor Sığmıyor bu benim meşrebime vesselam Bu değil anamın ben diye büyüttüğü Uymuyor adamlık hamuruma böyle intikam

Otantik güçlenmiş kişiliğin özellikleri tevazu, netlik, bağışlama ve sevgi vardır.

Adam 'Sevgili dostum,' diyor, ama parmağını kıpırdatmıyordu.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste