Mazlumlara mültecilere dostluk da imandan. Allah imtihanımızı başarıyla verme...

söz kimin

Bu sayfada Gazeteci, yazar, aktivist Ebubekir Kurban tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Ebubekir Kurban şöyle demiştir: Mazlumlara mültecilere dostluk da imandan. Allah imtihanımızı başarıyla verme... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

Ebubekir Kurban

Mazlumlara mültecilere dostluk da imandan. Allah imtihanımızı başarıyla vermemizi nasip etsin. Mazlumları müminleri vatansız bırakma Allah'ım.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Evrendeki en bol elementin, hidrojen ile helyumun, aynı zamanda en hafif iki element olması her şeyi açıklıyor zaten. Böyle hafif bir evrende anlam ne arasın? Anlam ağırdır... Dibe çöker. Falcılar bu nedenle kahvenin telvesine bakarlar.

Haftanın en büyük düzenbazı olduğundan ötürü seni tebrik ederim.

Dindarlığım işlerimin ilerlemesine engel olmadı, bana büyük bir güç sağladı. Bazı işlerimde günlerce, aylarca, hatta yıllarca çalıştıktan sonra başarılı olamadım. Aklımın erdiği kadar uğraştım, başarılı olamadım. 'Allah böyle istedi' dedim ve rahat ettim.

Ağacın Eyisi Özünden Olur Ağacın eyisi özünden olur Yiğidin eyisi sözünden olur İl için ağlayan gözünden olur Ağlama hey gözü yaşın sevdiğim Yavrı keklik gibi kaynar eğlenir Mis kokulu yağlar ile yağlanır Sabah akşam türlü yazma bağlanır Eğip geçer yeşil başın sevdiğim Karacaoğlan der ki hoşça salınsın Dursun yol üstünde bacı alınsın Çözüver düğmeni göğsün görünsün Nokta nokta benli döşün sevdiğim

Köpeği köpek yapan sadakatidir yeğen.

Bu dünyadaki en büyük şey, şu an durduğumuz yer değil, gitmekte olduğumuz yöndür.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste