Matematiksel bir formülün geleceği bize bildirmesi ve bunun olabileceğini düş...

söz kimin

Bu sayfada Jacob Bernoulli tarafından söyleyenen sözü bir kısmını okuyacaksınız. Tamamını okumak ve bu söze yapılan yorumları görmek için sayfayı ilerletiniz. Jacob Bernoulli şöyle demiştir: Matematiksel bir formülün geleceği bize bildirmesi ve bunun olabileceğini düş... Sözün devamı, sayfanın ilerleyen kısmındadır. Bu ve buna benzer sözler aşağıda listelenmiştir.

xxx

Matematiksel bir formülün geleceği bize bildirmesi ve bunun olabileceğini düşünenlerin bir zamanlar büyücülüğe inanması kesinlikle mantıksız.

Yorumlar

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin

Söz Kimin bu bölümde, ünlülerin bazı dikkat çeken sözleri yer almaktadır.

Sözler hakkında

Aşağıdaki sözlerde hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizimle geçiniz. Bildirin.

Yarın ne olacağını bilsem, devlet adamı değil kahin olurdum.

İnsan alıştığı, güzel bulduğu, kendine yakın bulduğu yerlerden ayrılırken sanki vücudunun bir kısmını orada bırakıyormuş gibi üzülür.

Rüzgar büyük bir kayayı nasıl yerinden oynatamazsa, yapılan övgüler ve suçlamalar da bilge kişiyi yerinden oynatamaz.

İnsanlar sık sık bize 'Bir resim nasıl doğar?' diye soruyor. Bir resim muhtemelen kendi içimizdeki düzensizlikte doğar ve bu da zorluktur: işleri sıraya koymak.

Hayatta her türlü hırsımı yendim, öğrenme hırsımı bir türlü yenemedim.

Obsesif narsisistlerde hem geniş burun kanatları hem de çok sık burun kaşıma davranışlarına rastladım, spekülatif konuşursak bu onların burun mukozasını irrite eden sert kıllara sahip olmalarıyla mı ilgilidir acaba? Araştırmaya değer bir konu.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste