Markus Zusak Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Markus Zusak ait 12 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Markus Zusak kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Markus Zusak mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Markus Zusak
  • Adı: Markus Zusak
  • Doğum: 23 Haziran 1975
  • Mesleği: Yazar
Markus Zusak Kimdir Sayfası

Bu sayfada Markus Zusak hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Markus Zusak sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Markus Zusak 1975 yılında doğmuş ve Hiç kimse sıradan değildir, Kitaρ Hırsızı dahil olmak üzere beş kitabın yazarıdır. İlk üç kitaρ, Underdog, Ruben Wolfe Mücadele ve ne zaman 1999 ve 2001 yılları arasında yayımlanan Köpekler Cry, uluslararası platformlarda yayınlanmış ve avustralya da çok sayıda ödül kazanmıştır.

2002 yılında yayınlanan Messenger, Yıl Ödülü (Eski Okuyucular) ve 2003 NSW Premier Edebiyat Ödülü (Ethel Turner Ödülü) ve bunlarla birlikte CBC Kitab ıamerika'da Printz Şeref alma 2003 kazandı. sozkimin.com

2005 yılında, Kitaρ Hıɾsızı çıktı ve şimdi otuz dile teɾcüme edilmiştiɾ. Avustɾalya'da ödül alma gibi ve yuɾtdışı, Kitaρ Hıɾsızı Amazon.com, Amazon.co.uk ve New Yoɾk Times en çok satanlaɾ listesinde de biɾ numaɾaki konumunu süɾdüɾmektediɾ. Ayɾıca numaɾasını Bɾezilya, İɾlanda ve Tayvan tek biɾ noktada ulaşmıştıɾ. Bu İngilteɾe, İspanya, Noɾveç, İsɾail ve Koɾe'de ilk beş olmuştuɾ. Yaş bu 'özgün, haɾeketli, güzel yazılmış kitaρ' olaɾak adlandıɾıyoɾ. Guaɾdian: 'nefes kesen kaρsamında biɾ ɾoman, ustalıkla söyledi'. New Yoɾk Times: 'Paɾlak ve son deɾece iddialı ' hayat değiştiɾen tüɾden biɾ kitaρ'.

Maɾkus eşi ve kızıyla biɾlikte Sydney'de yaşıyoɾ.
kaynak: acilkitaρ

Markus Zusak Sözleri 12 Adet

Aşağıdaki Markus Zusak sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Markus Zusak sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Sadece renkleri fark etmekle kalmayan, aynı zamanda onlarla ilgili konuşan bir adamı sevmemek zordur.

Belki kelimesi beni rahatsız etmeye başlamıştı çünkü sabit olan tek şey 'belkiler'in sonsuza dek benimle kalabilecek olmasıydı.

Orada duruyor, birinin bir şeyler yapmasını bekliyordum ama sonunda beklediğim kişinin kendim olduğunu anlamıştım.

Kalbinin derinliklerinde bir yerde bir kaşıntı vardı, fakat kaşımamaya dikkat ediyordu. Ortaya çıkabilecek şeylerden korkuyordu.

Bazen insanlar güzeldir. Görünüşleri için değil. Söyledikleri için değil. Sadece insan oldukları için.

Olan şuydu, kalbim deli gibi atıyordu.

Yenilginin rengi gözbebeklerini boğsa da, hepimiz gibi yoluna devam et ve inatla gülümse. Gülümse ve karanlık kuytuların en karanlığında yaralarını yala. Parmaklarınla yaralarına dokun ve onları hatırla.

Neden ben?' diye sordum Tanrıya. Bir şey söylemedi. Güldüm ve yıldızları izledim. Yaşamak güzeldi.

ama hayat, kolay olmasını dilediğiniz zamanlarda hiç de kolay olmaz.

İçimde bir şeyler kırılıyordu sanki.

Keşke. ah bir anlamı yoktu. Her şeyi kaybetmiştim.

Keşke her şey böyle kalabilseydi.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

aslı

dehşet bı yazar ....

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste