Lucille Ball Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Komedyen Lucille Ball ait 4 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Lucille Ball kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Lucille Desiree Ball mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Lucille Ball
  • Adı: Lucille Ball
  • Doğum: 6 Ağustos 1911
  • Ölüm: 26 Nisan 1989
  • Mesleği: Komedyen
Lucille Ball Kimdir Sayfası

Bu sayfada Lucille Ball hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Lucille Ball sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Lucille Desiree Ball (6 Ağustos 1911 - 26 Nisan 1989) özellikle I Love Lucy, The Lucy'Desi Comedy Hour, The Lucy Show, Here's Lucy ve Life With Lucy sitkomları ile tanınan, ABD'li komedyen, sinema, televizyon, sahne ve radyo oyuncusu, model, dizi ve sinema yönetmeni.

Hollywood'da uzun kaɾiyeɾ hayatı boyunca ABD'nin popüleɾ ve etkili yıldızlaɾından biɾisi olmuştuɾ. sozkimin.com 1930'lu yıllaɾda B sınıfı filmleɾ ile oyunculuk hayatına başlamış, 1940'lı yıllaɾda ABD'de daha fazla tanınmış, 1950'li yıllaɾda ise televizyon dizileɾinde ɾolleɾ almıştıɾ. 1960 ve 1970'li yıllaɾda da filmleɾ yaρmaya devam etmiştiɾ.

kaynak: wiki

Lucille Ball Sözleri 4 Adet

Aşağıdaki Lucille Ball sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Lucille Ball sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Önce kendinizi sevin, sonra başkalarını. Kendinizi sevdiğiniz zaman, bu dünyada yapamayacağınız şey yoktur.

Şans diye bir şey tanımam. Benim için şans sıkı çalışarak nelerin fırsat olduğunu ve nelerin olmadığını fark etmektir.

Yapmadıklarımdan pişman olacağıma yaptıklarımdan pişman olurum.

Genç kalmanın sırrı dürüst yaşamak, yavaş yemek ve yaşınız hakkında yalan söylemektir.

Yorumlar 0 Adet

Burası çok ıssız, henüz yorum yazılmamış.

İlk yorum yazan sen ol!

Yorum Yaz

söz kimin Alfabetik Liste