Logan Pearsall Smith Sözleri ve Hayatı

söz kimin

Bu sayfada Yazar Logan Pearsall Smith ait 2 adet sözleri / alıntıları ve hayatı yer almaktadır. Logan Pearsall Smith kimdir? Ölüm / doğum tarihi kaçtır? Logan Pearsall Smith mesleği, nereli, hayatının özeti, kısaca özgeçmişi, kaç yaşında gibi bilgilere ulaşacaksınız.

Logan Pearsall Smith
  • Adı: Logan Pearsall Smith
  • Doğum: 18 Ekim 1865
  • Ölüm: 2 Mart 1946
  • Mesleği: Yazar
Logan Pearsall Smith Kimdir Sayfası

Bu sayfada Logan Pearsall Smith hayatının özeti yani kısaca hayatı hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Logan Pearsall Smith sayfasında hata veya düzeltme bildirimi için lütfen çekinmeden bizimle irtibata geçiniz. Bildirin.

Logan Pearsall Smith (18 Ekim 1865 - 2 Mart 1946) Harvard ve Oxford, onun aforizma ve özdeyişler iςin bilinen eğitim 1913 yılında bir İngiliz konu oldu bir Amerikan doğumlu denemeci ve eleştirmen oldu ve 17. yüzyıla bir uzman oldu Divines. Onun Kelimeler ve Deyimler ona doğru İngilizce dil kullanımı üzerinde bir otorite yaρtı. O iyi hatırlanır olabilecek otobiyografisini, Unutulmayan yıl, yazdı.

O kıta Avrupa'ya arada atılımları ile Oxford sonra İngiltere'ye yerleşmiş ve O Desmond MacCarthy ve Rose Macaulay yakın arkadaşı Chelsea arasında yaρtığı zaman bölünmüş, 1913 yılında bir İngiliz konu oldu, ve Solent'in yakın bir Tudor ςiftlik evi "denilen, "Büyük soğutma. sozkimin.com

Gathorne-Hardy "onun yüksekliği gizli eğik büyücek bir adam" olarak Pearsall Smith tarif,. Kenneth Clark ayrıca, "kafa ile kambur Onun uzun boylu çerçeve, bir kuş gibi ileri itme körelmiş ayakları üzerinde sallanarak dengeli oldu" yazdı.

Ethel Sands tarafından 1932 yılında yaρtığı portre, National Portrait Gallery, Londra olduğunu.
kaynak: wiki

Not: Bu bilgiler yabancı bir kaynaktan Türkçeye çeşitli programlarla çevrilmiştir. Hatalar bulunabilir.

Logan Pearsall Smith Sözleri 2 Adet

Aşağıdaki Logan Pearsall Smith sözleri hakkında hata olduğunu düşünüyorsanız veya sayfamızda bulunmayan Logan Pearsall Smith sözlerini sayfaya ilave etmemizi istiyorsanız irtibata geçiniz. Bildirin.

Yaşamda hedeflenecek iki şey vardır: Birincisi istediğini elde etmek, ikincisi ondan hoşlanmaktır.

İnsanlar, hayat gibisi yoktur derler; ama ben şahsen okumayı yeğlerim.

Yorumlar 1 Adet

Perihan

Züleyha

Özlü söz... Anafikir bu kadar mu güzel anlatılır. Mükemmel...

Yorum Yaz

Kim Söylemiş Olabilir

Yaşama gücünü yitirmeyen her eskiyi severiz ama bizi tüm gücüyle yaşatacak tek unsur; yeniliktir.

Misafirlerin Baktığı

söz kimin Alfabetik Liste